..:: Wrocławski Klub FORMATY ::..

 
O NAS
 
 
 
 
 
 
 
   

 


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
GODZINY PRACY: 13:00-21:00 od poniedziałku do piątku.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


REGULAMIN DO POBRANIA:
Deklaracja uczestnika zajec WKF
Regulamin uczestnictwa w zajeciach pracowni artystycznych WKF 2017-2018
Zgoda na wykorzystanie wizerunku przez WKF.pdf

Wrocławski Klub FORMATY jest punktem partnerskim
programu Urbancard Premium
Regulamin Programu

 

Newsletter:

Chcesz otrzymywać wiadomości
o wydarzeniach we
Wrocławskim Klubie FORMATY,
wpisz poniżej swój adres e-mail
i kliknij przycisk "Dodaj"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  NEWS

 

data : 

Sob, 18-11-2017

godzina : 

11:00

bilet : 

10 zł  
 
Poranek Familijny / Cyrk
 
Teatr JaSię jest teatrem solowym założonym przez Zielonego Clowna - Jaśka Grządzielę. Bawić i rozśmieszać to jest misja Teatru!
Wieloletnia współpraca z Teatrem Pinezka, którego dyrektorem jest ojciec Jaśka, Przemysław Grządziela, sprawiła, że jest on obytym ze sceną uliczną aktorem i nie boi się wychodzić ze swoją sztuką do ludzi, którzy zupełnie się tego nie spodziewają. A taka właśnie jest dla niego ulica jako scena: skupia w sobie widzów przypadkowych, zupełnie inaczej odbierających przedstawianą im sztukę niż tą, na którą z własnej woli udają się do teatru.

CYRK PO RAZ PIERWSZY W RAMACH PORANKA FAMILIJNEGO W FORMATACH!

Spektakl "Zielonomu" to clownada Teatru JaSię przeznaczona dla widowni w każdym wieku. Opowieść o perypetiach Zielonego Clowna i jego bezdennych walizkach rozweseli nawet najbardziej zachmurzonych. Jest to pokaz żonglerki takimi rekwizytami, jak piłki, maczugi, kółeczka, diabolo, piłeczki pingpongowe. Nie zabraknie także wielu rozmaitych gagów, rozśmieszaczy i sztuczek nie do końca magicznych… A wszystko to opatrzone zielonymi barwami całej scenografii i, oczywiście, samego Clowna.

Kim naprawdę jest Zielony Clown? Jan Grządziela urodził się w Poznaniu, jednak całe swoje dzieciństwo kojarzy z Gdańskiem. To wielki pasjonat klaunady, cyrku, a także szeroko rozumianego teatru ruchu, który od wielu lat działa jako aktor uliczny. Występował z Teatrem Pinezka w całej Polsce i wielu krajach Europy. W 2013 roku założył swój własny solowy teatr pod nazwą "Teatr JaSię”, dla którego stworzył i wciąż rozwija odgrywaną przez siebie postać Zielonego Clowna. W 2014 roku został studentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie filia we Wrocławiu.

BILETY DO NABYCIA W KASIE WROCŁAWSKIEGO KLUBU FORMATY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH PRACY KASY. BILETY 10 ZŁ/OS.
Ilość miejsc ograniczona.

<< POWRÓT DO NEWS

>> ARCHIWUM <<

 wernisaż koncert galeria warsztaty plastyka kultura gitara pianino taniec śpiew perkusja fortepian wokal festiwal ambientalny nowobrzmienia feriada wielosfer przeglad plenerowy zajecia ferie terapia choreoterapia janusz kaminski agnieszka gabriela szczepańczyk tomasz basel monika wiśniowska magdalena stan-sokołowska paweł zybowski