Aktywny senior online

Dzisiaj o godzinie 11:00 ruszyliśmy z naszymi zajęciami Aktywny senior w formie online. Dostępne są profilu FB - w każdą środę o godzinie 11:00 instruktorki Agnieszka i Magda poprowadzą oddechowo-relaksacyjne i ruchowo-prozdrowotne spotkania, które później będą dostępne w zakładce Wideo/Filmy. Zajęcia oddechowo-relaksacyjne, przeplatane z zajęciami ruchowymi szczególnie polecane są wszystkim seniorom, zarówno tym osobom, które już brały udział w naszych zajęciach stacjonarnych, jak i nowym chętnym. Skupiać się będą na profilaktyce zdrowia oraz zatrzymaniu upływu lat. Uczestnicy spotkań pracują nad oddechem przeponowym, który oczyszcza, regeneruje i dodaje sił, poznają tajniki zdrowego żywien

Życzenia

W tym wyjątkowym czasie stanęliśmy naprzeciw niezwykłym wyzwaniom, a codzienność zaskakuje nas każdego dnia. Uświadamiamy sobie, jak ważna jest bliskość, uzbrajamy się w cierpliwość, znajdujemy w sobie siłę. Postarajmy się, aby nadchodzące święta minęły w spokoju, cieple i choć niekiedy oddzielnie - to jednak razem. Przede wszystkim jednak zadbajmy o bezpieczeństwo i zdrowie swoje oraz najbliższych.

Formaty zostają w domu

Kiedy wszyscy zostają w domu, Formaty również zmieniają się i dostosowują do obecnych warunków. Wiemy, jak trudno jest odnaleźć się w nowym porządku (a czasami chaosie). W tym trudnym dla wszystkich czasie okazuje się, że oprócz wzajemnej pomocy i życzliwości, równie ważne jest, aby zachować samodyscyplinę, wciąż się rozwijać i nie dać się marazmowi czy nudzie. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw nowym wyzwaniom, abyście nie musieli wychodzić z domów. Przygotowaliśmy dla Was szereg propozycji, które – mamy nadzieję – choć trochę przyczynią się do umilenia czasu przymusowo spędzanego wśród czterech ścian. Formaty przenoszą się na łącza! Kliknij, aby poznać naszą ofertę ONLINE:

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum

Bilety na wydarzenia:

Going JPG.jpg

Partner:

Nasz_Wrocław.jpg

© 2018-2020 Wrocławski Klub Formaty