niedz., 28 mar

|

Before Ambientalny Online

Before Ambientalny online /I Make Limbo + Wrunia/

I MAKE LIMBO - Solowy, ambientowy projekt Macieja Zakrzewskiego, kompozytora i producenta, założyciela wrocławskiego Digit All Love a także muzyka współtworzącego kolektyw Bipolar Bears.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Before Ambientalny online /I Make Limbo + Wrunia/

Czas i lokalizacja

28 mar 2021, 19:00

Before Ambientalny Online

O wydarzeniu

Nasz festiwal niestety nie odbędzie się w marcu, natomiast dla wszystkich Ambientalnych fanów przygotowaliśmy niespodziankę.

28 marca zapraszamy na „Before Ambientalny online” w trakcie którego wystąpi I MAKE LIMBO z oprawą wizualną autorstwa Wrunia.

Wydarzenie bezpłatne. Transmisja na kanale YouTube oraz Facebooku WKF.

I MAKE LIMBO - Solowy, ambientowy projekt Macieja Zakrzewskiego, kompozytora i producenta, założyciela wrocławskiego Digit All Love a także muzyka współtworzącego kolektyw Bipolar Bears. Dla Zakrzewskiego, który w ostatnich latach zajmuje się głównie komponowaniem muzyki do produkcji teatralnych "I Make Limbo" to wynik fascynacji abstrakcyjną i przestrzenną elektroniką oraz poszukiwań muzycznych na tym właśnie gruncie.

imakelimbo.bandcamp.com soundcloud.com/imakelimbo instagram.com/imakelimbo

facebook.com/imakelimbo

WRUNIA - Wrocławska artystka wizualna, autorka wideoinstalacji, VJ. W swoich realizacjach skupia się na budowaniu dramaturgii przestrzeni poprzez multimedia, wykorzystując estetykę glitchu, generatywność i postcyfrowe nawiązania. Pokazywała swoje prace między innymi na Festiwalu Nowe Epifanie, Festiwalu Filmów Jednominutowych, Festiwalu Bass&Beat, Festiwalu Wianki w Krakowie, w Galerii Studio CTRL oraz MD_S we Wrocławiu. Pracowała również z Teatrem Dramatycznym w Wałbrzychu, Teatrem Śląskim, Teatrem Studio w Warszawie, Operą Wrocławską czy Gerhart-Hauptmann-Theater w Goerlitz.

vimeo.com/wrunia

facebook.com/WRUNIA

Udostępnij to wydarzenie