pon., 12 sie
|Wrocławski Klub Formaty
Cztery łapy malowane / adoptuj psa z portretu!
Zapraszamy na wyjątkową wystawę psich portretów, której celem jest zachęcenie do adopcji pieska ze schroniska. Wszystkie psy z portretów przeznaczone są do adopcji, chyba, że już znalazły dom.

Czas i lokalizacja
12 sie 2019, 09:00 – 21 wrz 2019, 12:30
Wrocławski Klub Formaty, Wrocławski Klub Formaty, Samborska, Wrocław, Polska
O wydarzeniu
Zapraszamy na wyjątkową wystawę psich portretów, której celem jest zachęcenie do adopcji pieska ze schroniska. Wszystkie psy z portretów przeznaczone są do adopcji, chyba, że już znalazły dom.
Zapraszamy także na na finisaż wystawy w dniu 21 wrzesnia 2019 roku (sobota) na godzinę 12:30.
- Termin wystawy: 12 sierpnia - 21 września 2019 (w godzinach pracy WKF)
- FINISAŻ: 21 wrzesnia 2019 r., godz. 12:30
Udział wezmą: Przedstawiciele wrocławskiego Schroniska, Marta Janicka - autorka obrazów, oraz gość specjalny: Anja Sei. W trakcie finisażu odbędzie się także zbiórka pieniędzy na rzecz Schroniska.
O AUTORCE:
MARTA JANICKA / Piesek malowany - posiadaczka dwóch, schroniskowych kundelków. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej w Dolnośląskiej Szkole Wyższej, a także animacji kultury w SKiBA we Wrocławiu. Miłośniczka zwierząt. W wolnej chwili prowadzi stronę Piesek Malowany, maluje i fotografuje psy, a także działa na rzecz tych najbardziej potrzebujących. Na co dzień pracuje w gabinecie weterynaryjnym. Obecnie mieszka na wrocławskich Kuźnikach.
O WYSTAWIE:
Wystawa składa się z wybranych przez autorkę 20 portretów na których widnieją psy z wrocławskiego schroniska. Większość z nich to portrety psów czekających na adopcję. Celem wystawy jest promocja zwierzaków, publiczne zwrócenie uwagi na problem ich bezdomności, a przede wszystkich zachęcenie zwiedzających do adopcji zwierząt /odwiedzenia schroniska, a także zainspirowanie ich do działania na rzecz zwierząt.
Po zakończeniu wystawy rysunki trafią do wrocławskiego schroniska i zostaną przeznaczone na licytację. Cały dochód zostanie przeznaczony na wrocławskie schronisko dla zwierząt.
Gorąco zapraszamy do odwiedzenia wystawy i finisażu, oraz do odwiedzenia TOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu, oraz adopcję zwierząt!