pt., 08 mar

|

Wrocławski Klub Formaty

Dzień Kobiet / Krzysztof Napiórkowski - koncert

KRZYSZTOF NAPIÓRKOWSKI - pianista, wokalista, kompozytor i autor piosenek, pieśniarz, producent muzyczny.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Dzień Kobiet / Krzysztof Napiórkowski - koncert

Czas i lokalizacja

08 mar 2019, 19:00 – 20:20

Wrocławski Klub Formaty, Wrocławski Klub Formaty, Samborska, Wrocław, Polska

O wydarzeniu

KRZYSZTOF NAPIÓRKOWSKI - pianista, wokalista, kompozytor i autor piosenek, pieśniarz, producent muzyczny.

Krzysztof Napiórkowski swobodnie sięga po różne stylistyki, których wspólnym mianownikiem są wyważone, bogate kompozycje, a także pełne dystansu do świata poetyckie teksty piosenek.

Autor albumów solowych: Introspekcja (2008), Drugi oddech (2012) i Ziemie obiecane (2014), 10 X Twardowski (2016), SEMI ELECTRIC (2018)prezentowanych w plebiscytach najlepszych płyt i utworów oraz list przebojów. Współtwórca i solista płyty Granie Herberta (2008). Twórczość Krzysztofa Napiórkowskiego wykorzystano m.in w filmie „Prezent” (reż. Dominika Długokęcka) oraz w serialu „Prawo Agaty”(TVN).

Współpracował i nagrywał z wieloma znakomitymi muzykami, m.in. Anną Marią Jopek, Dorotą Miśkiewicz, Moniką Lidke, Grzegorzem Turnauem, Wojciechem Majewskim, Michałem Jurkiewiczem, Markiem Napiórkowskim czy Adamem Strugiem.

Zdobył kilkanaście nagród na największych festiwalach twórczości studenckiej, m. in. na Spotkaniach Zamkowych w Olsztynie (2005), Poetyckiej Dolinie w Warszawie (2006), OPPP w Oleśnie Śląskim (2006), Bazuna w Elblągu (2006), Wieczorne Nastroje (2006) i wielu innych.

Od ponad 15 lat koncertuje i nagrywa w kraju i za granicą. Brał udział w kilkudziesięciu projektach z udziałem znakomitych muzyków, w setkach koncertów, wielu programach telewizyjnych i radiowych, a także współpracował podczas prac nad albumami innych wykonawców jako autor i wykonawca.

Bilety: Panie Bezpłatne wejściówki do odbioru w dziale programowania WKF, Panowie – 25 zł/os.

Udostępnij to wydarzenie