niedz., 08 mar

|

Wrocławski Klub Formaty

Dzień Kobiet w Formatach | Małgorzata Wojciechowska

Gorąco zapraszamy na koncert Małgorzaty Wojciechowskiej z zespołem - będzie to wydarzenie promujące jej najnowszą płytę pt. "Lubczyk"!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Dzień Kobiet w Formatach | Małgorzata Wojciechowska

Czas i lokalizacja

08 mar 2020, 18:00 – 19:20

Wrocławski Klub Formaty, Samborska 3-5, 54-615 Wrocław, Polska

O wydarzeniu

Gorąco zapraszamy na koncert Małgorzaty Wojciechowskiej z zespołem - będzie to wydarzenie promujące jej najnowszą płytę pt. "Lubczyk"!

Małgorzata Wojciechowska – aktorka, wokalistka, autorka tekstów i scenariuszy teatralnych. Laureatka wielu festiwali piosenki: Zamkowych Spotkań w Olsztynie, FAMY w Świnoujściu, Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, „Pamiętajmy o Osieckiej” Sopot/Warszawa, Festiwalu im. Marka Grechuty „Korowód” w Krakowie, OPPA w Warszawie, Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu (dwukrotnie nagroda Tukana OFF) i wielu innych. Stypendystka miasta Krakowa w dziedzinie teatru i sztuki estradowej. Otrzymała nagrodę im. Mariana Redwana za najlepsze teksty piosenek na festiwalu FAMA. Współpracuje z teatrami m.in.: Capitol we Wrocławiu, Łaźnia Nowa w Krakowie, Europejskim Ośrodkiem Praktyk Teatralnych w Gardzienicach, Teatrem im. L. Solskiego w Tarnowie. Jest pedagogiem teatralnym i muzycznym.

ZESPÓŁ W SKŁADZIE: Fortepian - Łukasz Mazur Kontrabas - Anna Pawłowska Perkusja - Kuba Mazur

----------------------

Bilety: - Panie - wstęp na podstawie bezpłatnych wejściówek dostępnych w WKF od dnia 17.02.2020 - Panowie: 25 zł/os

Bilety do nabycia: * www.goingapp.pl od 17.02.2020 do dnia 07.03.2020, * w kasie WKF, płatność wyłącznie gotówką, sprawdź godziny otwarcia  www.wkformaty.pl/kontakt

Zniżki: * Zniżka z kartą Nasz Wrocław -20%, wyłącznie przy zakupie w kasie WKF

Kategoria wiekowa: 7+

Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją "Regulaminu Wrocławskiego Klubu Formaty i Imprez" dostępnego na www.wkformaty.pl, oraz wyrażeniem zgody na jego przestrzeganie. 

Udostępnij to wydarzenie