niedz., 06 mar

|

Wrocław

Dzień Kobiet w Formatach | Miki Macioszczyk

Mikołaj Macioszczyk - charyzmatyczny i niepokorny głos, który dał się poznać szerszej publiczności w X i XI edycji programu The Voice of Poland.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Dzień Kobiet w Formatach | Miki Macioszczyk

Czas i lokalizacja

06 mar, 18:00

Wrocław, Samborska 3-5, 54-615 Wrocław, Polska

O wydarzeniu

Mikołaj Macioszczyk - charyzmatyczny i niepokorny głos, który dał się poznać szerszej publiczności w X i XI edycji programu The Voice of Poland. Dwukrotny laureat Beatlemania Festival im. J. Lennona oraz laureat  XIII edycji festiwalu „Serca bicie” im. Andrzeja Zauchy (2021). Pochodzący z Bydgoszczy muzyk, autor tekstów, kompozytor. Ukochał Wrocław i często odwiedza to miasto m.in. goszcząc na antenie Radia Wrocław i Radia RAM.

W swojej muzyce czerpie z nowoczesnego popu, elementów soulu, funky i nawet bluesa, a w tekstach szczerze nawiązuje do romantycznych uczuć i współczesnego świata. Do tej pory ukazało sie kilka jego singli, obecnie pracuje nad debiutanckim albumem, który swoją premierę będzie mieć w tym roku.

W ramach wyjątkowego koncertu z okazji Dnia Kobiet artysta wykona (w składzie trzyosobowym) zarówno swoje autorskie utwory, jak i wszystkim dobrze znane przeboje muzyki polskiej i zagranicznej. Romantyczny akustyczny klimat, wspaniała energia i kontakt z publicznością plus piękny głos łamiący nie tylko kobiece serca;)- to gwarancja niezapomnianych emocji i udanego wieczoru!

Zapraszamy wszystkie Panie na tę muzyczną ucztę dla d(ucha), koncert przygotowany jest z myślą właśnie o Was! Oczywiście zapraszamy wszystkich, którzy chcą oderwać się od codzienności i przeżyć wyjątkowe spotkanie z muzyką.

--

WSTĘP NA WYDARZENIE:

- Panie - wstęp na wydarzenie na podstawie wejściówek. Obowiązują zapisy: m.bober@wkformaty.pl (preferowana forma kontaktu), lub 71 789 33 20, wewn. 2. 

- Panowie - bilety w cenie 20 zł dostępne w kasie WKF (płatność gotówką) lub na www.goingapp.pl

Udostępnij to wydarzenie