sob., 28 sie | Wrocław

Dzień otwarty w Formatach

Zapraszamy na Dzień otwarty w Formatach i Inaugurację sezonu artystycznego 2021/2022!
Rejestracja jest zamknięta
Dzień otwarty w Formatach

Czas i lokalizacja

28 sie 2021, 15:00 – 19:15
Wrocław, Samborska 3-5, 54-615 Wrocław, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy na Dzień otwarty w Formatach i Inaugurację sezonu artystycznego 2021/2022!

----------------------------------  

Godzina: 15:00-18:00  

Miejsce: sala lustrzana + foyer WKF  

Wstęp: wolny, do osięgnięcia limitu miejsc 

----------------------------------

Przygotowaliśmy dla Państwa następujące atrakcje i wydarzenia:

 Info punkt - Ciekawi Was, co przygotowaliśmy dla Was na nowy sezon artystyczny? Chcecie dowiedzieć się więcej o naszych zajęciach? W info punkcie otrzymacie odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania, dotyczące działalności Wrocławskiego Klubu Formaty.

  Kącik Malucha - Zapraszamy najmłodsze maluchy do wspólnej zabawy z naszą niezastąpioną Instruktorką Magdą! Zabawy muzyczno-ruchowe, tor przeszkód, śpiewy i tańce czekają na Was! Zajęcia odbywają się w godzinach: 15:00-18:00 z krótkimi przerwami.

  Kącik artystyczny - Puśćcie wodze fantazji, chwytajcie flamastry w dłoń, a z pomocą naszej Instruktorki Agaty wykonacie kolorowe maski, rysunki i malunki. Zajęcia odbywają się w godzinach: 15:10-16:30 oraz 16:40-18:00.  Balonowe zoo - Kolorowe zwierzaki z balonów czekają na Was. Każdy będzie mógł zobaczyć, jak powstają balonowe cuda i wziąć swojego faworyta do domu!

 KONCERT PLENEROWY  WIKTORIA WLAŹLIK & HUBERT RADOSZKO 

Zapraszamy na wyjątkowo entuzjastyczny występ plenerowy Wiktorii Wlaźlik i Huberta Radoszko - wrocławskich muzyków, którzy wraz z dźwiękami zabiorą nas w dalekie podróże, inicjując wiele emocji i wrażeń. Usłyszycie Państwo piosenki polskich i zagranicznych artystów w akustycznej odsłonie, m.in. Natalii Przybysz, Moniki Brodki, Alicii Keys, Coldplay. Z pewnością będzie to dawka niezwykłej energii, zabawy, szczęścia, oddechu dla każdego!

 ----------------------------------  

Godzina: 18:00-19:15  

Miejsce: sala koncertowa WKF  

Wstęp: wolny, obowiązują zapisy! 

----------------------------------

 KONCERT SALA KONCERTOWA

ADEAMA WALKOWIAK 

Brytyjska wokalistka mieszkająca we Wrocławiu. Wnosi do muzyki wielką energię i bluesowo-soulowy feeling. Adeama pochodzi z muzycznej rodziny. Jej mieszkający obecnie na Jamajce ojciec był znanym pianistą zespołu Third World, a mama wspomagała wokalnie takie gwiazdy muzyki, jak Chaka Khan, Whitney Houston czy Gary Moore. Talent muzyczny, energia i oryginalna uroda Adeamy zjednują jej liczne grono fanek i fanów.

WSTĘP NA KONCERT NA PODSTAWIE WEJŚCIÓWEK. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY. REZERWACJA MIEJSC: m.bober@wkformaty.pl (preferowana forma kontaktu), lub 71 789 33 20, wewn. 2. Ilość miejsc ograniczona.

 ----------------------------------

ZAPRASZAMY!

Harmonogram


  • 3 godziny

    Zajęcia pokazowe, muzyka na żywo, inne atrakcje

    Teren zielony WKF

  • 1 godzina 15 minut

    Koncert Adeamy Walkowiak

    Sala koncertowa WKF

Udostępnij to wydarzenie