niedz., 24 mar

|

Wrocławski Klub Formaty

Mandala - rysunek, medytacja, relaks - warsztaty

Na warsztatach dowiesz się jak zacząć swoje dzieło. Będziemy rysować ołówkami, pisakami, kredkami kto na co ma ochotę. Warto zabrać ze sobą ulubione przybory do rysowania.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Mandala - rysunek, medytacja, relaks - warsztaty

Czas i lokalizacja

24 mar 2019, 12:30 – 14:00

Wrocławski Klub Formaty, Wrocławski Klub Formaty, Samborska, Wrocław, Polska

O wydarzeniu

Mandala to magiczne koło, obwód. To koło ma ogromne znaczenie w procesie wzrastania człowieka, jest odzwierciedleniem duszy autora. Droga poprzez rysowanie mandali prowadzi do wyciszenia umysłu, kontemplacji, wyprawy w głąb własnej duszy. Wycisz się i zrelaksuj, uwolnij wewnętrznego artystę, zajrzyj w głąb siebie. Twoje dzieło odzwierciedli stan Twojego umysłu i pokaże co Ci w duszy gra. Na warsztatach dowiesz się jak zacząć swoje dzieło. Będziemy rysować ołówkami, pisakami, kredkami kto na co ma ochotę. Warto zabrać ze sobą ulubione przybory do rysowania.

Warsztaty poprowadzi Marzena Rakowska

"Rysuję mandale już jakiś czas. Jest to moja odskocznia i mój wewnętrzny świat aktywnej medytacji. Jest to wyjątkowy mój czas zanurzenia w kreatywności i podążania za intuicją. Nigdy nie wiem co stworzę...nie planuję, płynę. Popłyń ze mną..."

Warsztat, choć samodzielny, jest wstępem do Relaksacja - całodziennego wydarznia poświęconego technikom relaksacji - sprawdź w wydarzeniu "Relaksacja".

Czas trwania 90 minut.

Wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy.

tel. 71 789 33 20

Udostępnij to wydarzenie