niedz., 26 kwi

|

Wrocławski Klub Formaty

NowoBrzmienia // Bipolar Bears / Minna Murra

Zapraszamy na kolejną odsłonę koncertu NowoBrzmienia! Tym razem wystąpią: Bipolar Bears oraz Minna Murra.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
NowoBrzmienia // Bipolar Bears / Minna Murra

Czas i lokalizacja

26 kwi 2020, 18:00 – 20:20

Wrocławski Klub Formaty, Samborska 3-5, 54-615 Wrocław, Polska

O wydarzeniu

 Zapraszamy na kolejną odsłonę koncertu NowoBrzmienia! 

Tym razem wystąpią: Bipolar Bears oraz Minna Murra. 

BIPOLAR BEARS 

Bipolar Bears, który w 2020 roku obchodzi 10-lecie działalności ma na swoim koncie trzy płyty (Interpolar Link /2010/, Przestępstwa /2011/, Aina Makua /2013/), jedną Ep-kę (3,5 /2016/) oraz koncerty na najważniejszych polskich festiwalach muzycznych. Zespół powstał z inicjatywy Szymona d’ Danisa (wokalisty i producenta muzycznego, lidera wrocławskiego zespołu Idiothead) i Kuby Mitoraja (gitarzysty, m.in. Grubson, Poprzytula, Zakuka). Ów duet producencki mający swoje korzenie w zupełnie innych biegunach muzycznych połączyła fascynacja szeroko rozumianą muzyką elektroniczną czego wynikiem było niezwykle eklektyczne demo, które dało początek działalności zespołu. Dzisiejszy skład Bipolarnych Misiów uzupełniają Grzegorz Posłuszny (basista, m.in. Grubson) oraz Maciek Zakrzewski (m.in. założyciel projektu Digit All Love). Twórczość zespołu wciąż charakteryzuje ogromna różnorodność stylistyczna połączona z dbałością o najmniejsze szczegóły aranżacyjne oraz żywy, niemalże rockowy polot wykonów na żywo. Kwietniowy koncert będzie zresztą pierwszym takim wydarzeniem po ponad 6 letniej przerwie. 

MINNA MURRA 

 Minna Murra to pochodzący z Wrocławia producent muzyki elektronicznej i live-actowiec, który łączy w swojej twórczości energetyczny rytm, hipnotyczne linie basowe oraz minimalistyczne kompozycje. Wyczuwalna jest w tym wszystkim miłość do klasycznych dźwięków techno z Rolanda 808 i 303. Eksperymentując na przestrzeni lat, łącząc style i gatunki, artysta stworzył unikatowe, rozpoznawalne brzmienie. Występując na żywo wykorzystuje zarówno hardware, jak i software, zostawiając miejsce na improwizację. Minna Murra zadebiutował na scenie w 2019 roku w ramach Hultaj Festiwal. Grał również m.in. we wrocławskich klubach, takich jak Ciało, czy Surowiec. Podczas koncertu na NowoBrzmieniach będzie można usłyszeć zarówno utwory z wydanej w styczniu EPki “Comm”, jak i premierowe kompozycje z nadchodzącego wydawnictwa. 

---------------------- 

Bilety w cenie: 30 zł I pula / 40 zł II pula 

Bilety do nabycia: 

* www.goingapp.pl do dnia 25 kwietnia 2020 

* w kasie WKF, płatność wyłącznie gotówką, sprawdź godziny otwarcia www.wkformaty.pl/kontakt 

Zniżki: 

* Zniżka z kartą Nasz Wrocław -20%, wyłącznie przy zakupie w kasie WKF 

Kategoria wiekowa: 16+ 

Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją "Regulaminu Wrocławskiego Klubu Formaty i Imprez" dostępnego na www.wkformaty.pl, oraz wyrażeniem zgody na jego przestrzeganie. 

Udostępnij to wydarzenie