pt., 29 mar

|

Wrocławski Klub Formaty

ODWOŁANE # Przydasie - Kokedama

Warsztaty z Kokedamy w dniu 29 marca 2019 r. zostały odwołane.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
ODWOŁANE # Przydasie - Kokedama

Czas i lokalizacja

29 mar 2019, 18:00

Wrocławski Klub Formaty, Wrocławski Klub Formaty, Samborska, Wrocław, Polska

O wydarzeniu

WYDARZENIE ODWOŁANE

Kolejne Przydasie z Zielona Wrona i znowu fantastyczna forma uprawy zieleni w domu.

Kokedama – latająca wyspa – niezwykła technika uprawy roślin pochodząca z Japonii. Jest to kula z naturalnego podłoża, pokryta żywym mchem, w której mogą rosnąć rośliny. To kompozycja nietuzinkowa i prezentuje się bardzo atrakcyjnie.

Na warsztatach uczestnicy poznają technikę wykonania oraz pielęgnacji tej niezwykle efektownej kompozycji. Samodzielnie stworzą własną „latającą zieloną wyspę”, którą będą mogli powiesić w dowolnym miejscu w swoim domu lub postawić na półmisku jako nietuzinkową dekorację. Użyty w kompozycji mech,

sprawia że kokedama idealnie sprawdza się nawet w miejscach o niewielkim dopływie słońca. Tworzenie żywej kuli to nie tylko świetna zabawa ale także podróż do niezwykłego świata japońskiej sztuki ogrodowej.

Na warsztatach Zielona Wrona opowie uczestnikom jakie rośliny najlepiej wybierać do pomieszczeń oraz w jakich miejscach je umieścić.

Zielona Wrona czyli Sylwia Wrona - absolwentka architektury krajobrazu gościła w WK Formaty już niejednokrotnie. Dzieląc się swoją ogromną wiedzą zapewne pomogła zazielenić już niejedno mieszkanie.

Przewidziany czas trwania warsztatu: ok 90 minut

Koszt: 65 zł/osoba.

Na warsztaty obowiązują zapisy. Tel 71 789 33 20 (wewn.1)

Płatności należy dokonać do 28.03.19 gotówką w kasie WKF lub przelewem podając Imię i Nazwisko oraz pełną nazwę warsztatu.

Dane do przelewu znajdują się na www.wkformaty.pl w zakładce kontakt.

Ilość miejsc ograniczona.

Udostępnij to wydarzenie