sob., 17 mar

|

Wrocławski Klub Formaty

Poranek Familijny // Cyrk

"Zielonomu i babci" to spektakl Teatru JaSię. Zielony klaun ze swoją bezdenną walizką spotyka na swojej drodze prześmieszną starowinkę, która swoją energią i zapałem rozśmieszy każdego.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Poranek Familijny // Cyrk

Czas i lokalizacja

17 mar 2018, 11:00 – 12:30

Wrocławski Klub Formaty, Samborska 3-5, 54-615 Wrocław, Polska

O wydarzeniu

"Zielonomu i babci" to spektakl Teatru JaSię. Zielony klaun ze swoją bezdenną walizką spotyka na swojej drodze prześmieszną starowinkę, która swoją energią i zapałem rozśmieszy każdego. Duet klauna i babci przebędzie drogę przez cyrkową żonglerkę, szczudła, monocykle i wiele wiele innych!

Teatr JaSię jest teatrem założonym przez Zielonego Clowna - Jaśka Grządzielę. Bawić i rozśmieszać to jest misja Teatru! Wieloletnia współpraca z Teatrem Pinezka, którego dyrektorem jest ojciec Jaśka, Przemysław Grządziela, sprawiła, że jest on obytym ze sceną uliczną aktorem i nie boi się wychodzić ze swoją sztuką do ludzi, którzy zupełnie się tego nie spodziewają. A taka właśnie jest dla niego ulica jako scena: skupia w sobie widzów przypadkowych, zupełnie inaczej odbierających przedstawianą im sztukę niż tą, na którą z własnej woli udają się do teatru.

W dniu wydarzenia będzie można spróbować swoich sił w potyczkach szachowych z uczestnikami Koła Szachowego WKF. Będzie to doskonała okazja do zainteresowania dzieci tą królewską grą logiczną zawierającą mnóstwo elementów wychowawczych.

BILETY W CENIE 10 ZŁ / OS. do nabycia w kasie Wrocławskiego Klubu Formaty lub przed spektaklem. Ilość miejsc ograniczona!

Udostępnij to wydarzenie