sob., 19 mar

|

Wrocław

Poranek Familijny | Koncert piosenek Disneya

Zapraszamy na wyjątkowy koncert piosenek znanych z najpopularniejszych bajek Disneya! W repertuarze znalazły się piosenki z takich filmów animowanych jak: Pocahontas, Kraina Lodu, Król Lew, Vaiana i wiele innych. Nie zabraknie także przebojów uwielbianych przez najmłodszych.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Poranek Familijny | Koncert piosenek Disneya

Czas i lokalizacja

19 mar, 11:00 – 12:00

Wrocław, Samborska 3-5, 54-615 Wrocław, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkowy koncert piosenek znanych z najpopularniejszych bajek Disneya! W repertuarze znalazły się piosenki z takich filmów animowanych jak: Pocahontas, Kraina Lodu, Król Lew, Vaiana i wiele innych. Nie zabraknie także przebojów uwielbianych przez najmłodszych. Koncert poprowadzi Ola Turoń.  

Wystąpią: 

Aleksandra Turoń - wokal 

Tomasz Jędrzejewski - pianino 

Hubert Radoszko - gitara  

Na koncercie towarzyszyć będą także śpiewający podopieczni wokalistki z Pracowni muzycznej Oli Turoń w Oleśnicy.

Krótka biografia:  

Ola Turoń - wokalistka i songwriterka. W 2015 roku dała się poznać publiczności jako uczestniczka VI edycji The Voice of Poland. Tuż po programie wyszedł jej debiutancki singiel „Smartfon”. Laureatka wielu ogólnopolskich nagród, charyzmatyczna oraz kompletna artystka z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Użyczyła swojego głosu m.in w filmie „Za niebieskimi drzwiami” w reżyserii Mariusza Pareja oraz w znanych czołówkach programów stacji TVN. W 2020 roku otrzymała nagrodę z rąk prezydenta Wrocławia „30 kreatywnych Wrocławia” w kategorii Kultura/Sztuka/Design. Występowała na festiwalach muzycznych m.in. Slot art festiwal, Vertigo Summer Jazz Festiwal, Wroclove Online Festiwal. Jej piosenki można usłyszeć na antenie Radia Ram, Radia Wrocław, Wrocław Kultura, Radia Luz oraz Radio Opole.

BILETY: 

Dostępne w kasie WKF od 14.03.2022, oraz online od 07.03.2022:

https://goingapp.pl/wydarzenie/poranek-familijny-koncert-piosenek-disneya-3/marzec-2022

Udostępnij to wydarzenie