sob., 16 mar

|

Wrocławski Klub Formaty

Poranek Familijny / Magia

W dniu 16 marca 2019 r. o godzinie 11:00 Wrocławski Klub Formaty odwiedzi Iluzjonista Damian Kość, dla którego iluzja początkowo była pasją, a obecnie stała się sposobem na życie.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Poranek Familijny / Magia

Czas i lokalizacja

16 mar 2019, 11:00 – 12:00

Wrocławski Klub Formaty, Wrocławski Klub Formaty, Samborska, Wrocław, Polska

O wydarzeniu

W dniu 16 marca 2019 r. o godzinie 11:00 Wrocławski Klub Formaty odwiedzi Iluzjonista Damian Kość, dla którego iluzja początkowo była pasją, a obecnie stała się sposobem na życie. Dwukrotny Mistrz Polski („Najbardziej Artystyczny Występ”), Wicemistrz Polski, uczestnik I edycji „Mam talent”.

“Kraina Magii i... Bajek” to zaczarowane widowisko familijne, w którym to dzieci grają główną rolę, biorąc aktywny udział i czarując razem z iluzjonistą! Pokaz iluzji to przede wszystkim dobra zabawa, ogrom śmiechu i niesamowite efekty magiczne. Program “Kraina Magii i… Bajek!” zawiera w sobie takie efekty jak: Latający stolik, Parasol Gargamela, Teleportacja zajączków, Mleko znikające w gazecie, Zamiana dziecka w królika, Zamiana dziecka w magika, Magiczne kolorowanie ogromnej kolorowanki, Znikające Radio, oraz wiele innych! I inne efekty, którym towarzyszy humor, dobra zabawa oraz potężna dawka magii!

Bilety w cenie 12 zł / osoby do nabycia w kasie WKF lub poprzez www.goingapp.pl

Udostępnij to wydarzenie