sob., 21 mar

|

Wrocławski Klub Formaty

Poranek Familijny // Musical "Emeraldia"

WYDARZENIE ODWOŁANE.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Poranek Familijny // Musical "Emeraldia"

Czas i lokalizacja

21 mar 2020, 12:00 – 13:30

Wrocławski Klub Formaty, Samborska 3-5, 54-615 Wrocław, Polska

O wydarzeniu

WYDARZENIE ODWOŁANE.

Bilety zakupione przez Going, prosimy o zwrot poprzez Going.

Bilety zakupione w kasie WKF, prosimy o zwrot do dnia 20.03.2020 roku w kasie WKF (koniecznie proszę wziąć bilet oraz paragon - dowód zakupu).

Po raz pierwszy w ramach "Poranka Familijnego" we Wrocławskim Klubie Formaty gościć będziemy musical!

"Emeraldia" to spektakularne widowisko muzyczne dla dzieci i młodzieży, wystawiane przez dzieci i młodzież. Czerpie ono z dorobku irlandzkiej kultury, tradycji, muzyki i tańca.

Podczas spektaklu widzowie mogą usłyszeć tradycyjne irlandzkie utwory w nowych aranżacjach, nasycić oko trudnym i zjawiskowym tańcem irlandzkim w oryginalnych choreografiach, przenieść się do magicznej krainy dzięki wizualizacjom, kostiumom i scenografii, śmiać się i wzruszać, a przede wszystkim oddać się fantazji.

W "Emeraldii" występuje ponad 40 artystów, którzy dają z siebie wszystko śpiewając, tańcząc i grając. Na scenie można podziwiać specjalnie szyte stroje, zmieniane w trakcie widowiska, magiczne makijaże, zaskakujące ozdoby i biżuterię.

Twórcy i obsada tego musicalu to rodowici mieszkańcy województwa opolskiego:

- Libretto i teksty piosenek: Magdalena Wójcik-Gugulska

- Reżyseria: Magdalena Wójcik-Gugulska

- Choreografie i praca z tancerzami: Alicja Ożga, Magdalena Stelmach, Monika Leszyńska

- Aranżacje muzyczne: Adam Kędzia i Michał Warmuzek

- Aranżacje wokalne: Magdalena Wójcik-Gugulska

- Kostiumy: Renata Lipka, Magdalena Stelmach, Alicja Ożga, Monika Leszyńska,

- Ozdoby i rekwizyty: Renata Lipka, Vladyslav Ternetskyi

- Scenografia: Renata Lipka, Monika Leszyńska, Irena Bola, Robert Duś

---

Streszczenie:

Czas stał w miejscu w szmaragdowej krainie zwanej Emeraldią. Wielka Banshee pilnowała ładu i ustalonych podziałów. Królowe Ailis (królowa irlandzkich skrzatów – leprechaunów) i Maeve (królowa wróżek) od setek lat były ze sobą skłocone i nikt już nie pamiętał dlaczego. Ich spór odczuwali jednak poddani, którzy nie mogli się ze sobą przyjaźnić. Ailis zabraniała leprechaunom śpiewać, a Maeve zabraniała wróżkom tańczyć.

Pewnego razu, całkiem przypadkiem, córki skłóconych królowych – wróżka Shaylee i leprechaun Enfys – spotykają się podczas zabawy w lesie. Tak bardzo są sobą zafascynowane, że postanawiają spotkać się ponownie, w tajemnicy przed swoimi matkami. Do łamania zakazów namawiają też swoich najbliższych kompanów zabaw.

Po wspólnym śpiewaniu i tańcach, przyjaciółki chcą dowiedzieć się dlaczego muszą się ukrywać i nie mogą łączyć swoich mocy (śpiewu i tańca). Aby znaleźć odpowiedź, muszą wyruszyć w daleką i niebezpieczną drogę do wszechobecnej i wszechwiedzącej Wielkiej Banshee, najważniejszej w Emeraldii. Po drodze spotykają magiczne stwory: totalnie szalonych kuzynów Enfys – clurichauny, zawadiackie trolle, nieziemskie syreny i magiczne jednorożce.

W międzyczasie królowe dowiadują się o zniknięciu córek. Zaniepokojone ich dłuższą nieobecnością, postanawiają się spotkać i wspólnie wyruszyć na poszukiwania. Nie wiedzą jednak, że Shaylee i Enfys są już o krok od poznania tajemnicy stuleci, tajemnicy, którą zna Wielkiej Banshee.

----------------------

Bilety w cenie: 12 zł/os.

Maksymalna liczba uczestników: 200 osób

Bilety do nabycia:

* www.goingapp.pl do dnia 20.03.2020

* w kasie WKF, płatność wyłącznie gotówką, sprawdź godziny otwarcia  www.wkformaty.pl/kontakt. Jeżeli bilety będą dostępne, będzie można je nabyć także przed wydarzeniem.

Zniżki:

* Zniżka z kartą Nasz Wrocław -20%, wyłącznie przy zakupie w kasie WKF

Kategoria wiekowa: 5+

Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją "Regulaminu Wrocławskiego Klubu Formaty i Imprez" dostępnego na www.wkformaty.pl, oraz wyrażeniem zgody na jego przestrzeganie.

Udostępnij to wydarzenie