sob., 16 lis

|

Wrocławski Klub Formaty

Poranek Familijny | Muzyka

Disney koncert - najbardziej znane i lubiane kompozycje z Disneya przeniosą Was w magiczny i kolorowy świat bajki!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Poranek Familijny | Muzyka

Czas i lokalizacja

16 lis 2019, 11:00 – 12:00

Wrocławski Klub Formaty, Wrocławski Klub Formaty, Samborska, Wrocław, Polska

O wydarzeniu

Kategoria wiekowa 5+

Disney koncert - najbardziej znane i lubiane kompozycje z Disneya przeniosą Was w magiczny i kolorowy świat bajki!

W koncercie znalazły się piosenki z bajek, które powstały jeszcze w latach 60. i 70. ubiegłego stulecia („101 Dalmatyńczyków”, „Aryskotraci”, itd.) po najnowsze produkcje takie jak „Księżniczka i żaba”, „Kraina Lodu” czy „Samochody”. Nie zabraknie też „Pocahontas”, „Mulan”, „Małej Syrenki”, oczywiście obowiązkowo „Król Lew” i wiele innych.

Zagrają dla Was Wojtek Bergander - kontrabas, gitara basowa, Bartek Ziętara - instrumenty klawiszowe, Filip Laszuk - perkusja. Zaśpiewa Anna Malek. Kwartet jest kompletnie zakochany w bajkach Disneya i do dziś, pomimo, że nie są już dziećmi (niestety) z zapartym tchem oglądają swoje ulubione bajki. Dlatego na koncert zapraszamy wszystkich! Zarówno dzieci (od 5 roku życia) po dorosłych, którzy pielęgnują w sobie serce dziecka.

BILETY: Going

--

Bilety do nabycia w aplikacji Going, na stronie www.goingapp.pl lub w kasie Wrocławskiego Klubu Formaty (także przed wydarzeniem, z zastrzeżeniem dostępności biletów).

Zniżka URBANCARD w wysokości 20% wyłącznie z kartą URBANCARD w kasie Wrocławskiego Klubu Formaty. Płatność wyłącznie gotówką.

Udostępnij to wydarzenie