sob., 17 lis

|

Wrocławski Klub Formaty

Poranek Familijny / Teatr

Spektakl w zabawny i lekki sposób pokazuje takie wartości jak bezinteresowna pomoc, troska o innych i umiejętność wybaczania.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Poranek Familijny / Teatr

Czas i lokalizacja

17 lis 2018, 11:00 – 12:15

Wrocławski Klub Formaty, Samborska 3-5, 54-615 Wrocław, Polska

O wydarzeniu

Zuzanka o złotym sercu to teatralna interpretacja baśni Gustawa Morcinka o tym, jak Zuzanka poszła w kumy do utopców.

Baśń opowiada historię biednej sieroty Zuzanki, która po śmieci rodziców jest zdana na łaskę chytrego i leniwego gazdy Kurzejki. Tragiczny los dziewczynki nieoczekiwanie odmienia się za sprawą niezwykłych stworzeń mieszkających w podwodnym królestwie.

Spektakl w zabawny i lekki sposób pokazuje takie wartości jak bezinteresowna pomoc, troska o innych i umiejętność wybaczania. Zwraca uwagę, że w świecie nadal istnieją cnoty, których nie sposób kupić bogactwem materialnym, bo jak słusznie zauważa bohaterka baśni Zuzanka „Za serce nie płaci się ani złotem, ani diamentami, tylko sercem.” W przedstawieniu zostaną wykorzystane różne techniki teatralne. W warstwie wizualnej pojawią się autorskie lalki w formie muppetów oraz scenografia zaprojektowana i wykonana przez Kingę Maciejewską i Klaudię Lewandowską. Akcji towarzyszyć będzie muzyka grana przez aktorki na instrumentach perkusyjnych (grzechotki, przeszkadzajki, deszczowiec, klekotki) oraz tradycyjne utwory ludowe. Nie zabraknie również elementów interaktywnych w trakcie spektaklu takich jak nauka podstaw tańca trojaka.

WSTĘP: 10 zł od osoby

Bilety dostępne w kasie Wrocławskiego Klubu Formaty lub bezpośrednio przed wydarzeniem. Ilość miejsc ograniczona.

-----

Wrocławski Klub Formaty będzie otwarty na 45 min przed rozpoczęciem wydarzenia.

Uczestnicząc w wydarzeniu, akceptują Państwo Regulamin Wrocławskiego Klubu Formaty.

-----

Udostępnij to wydarzenie