pt., 25 maj

|

Wrocławski Klub Formaty

Przydasie / Domowe Kosmetyki

Lato to okres, kiedy przykładamy większą uwagę do dbania o kondycję i zdrowy wygląd naszej skóry. Na warsztatach dowiemy się o tym więcej a także zrobimy profesjonalne kosmetyki z naturalnych składników najwyższej jakości.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Przydasie / Domowe Kosmetyki

Czas i lokalizacja

25 maj 2018, 18:00

Wrocławski Klub Formaty, Samborska 3-5, 54-615 Wrocław, Polska

O wydarzeniu

Majowe Przydasie to drugie spotkanie z Martą Tyszko z firmy Gaj Oliwny.

Naturalne olejki, słoje pełne ziół i cudowne zapachy, które zagościły podczas ostatniego warsztatu z Martą musiały do nas wrócić!

Dowiemy się jak zadbać o skórę na lato i jak samodzielnie w domu stworzyć witaminowe bomby odżywcze.

Przygoda z naturalną pielęgnacją odbędzie się z udziałem najwyższej jakości nierafinowanych surowców kosmetycznych posiadających ekologiczne certyfikaty.

Latem skóra wymaga szczególnej pielęgnacji. Oprócz ochrony przeciwsłonecznej potrzebujemy produktów, dzięki którym zadbamy o komfort swojej skóry i uchronimy się przed ukąszeniem owadów.

W trakcie warsztatów wykonamy 3 produkty, które stanowią must-have w letniej kosmetyczce:

1. Naturalny repelent odstraszający komary, meszki i kleszcze. Uczestnicy warsztatów dostosują produkt do swoich potrzeb: będzie można samodzielnie wykonać produkt przeznaczony dla dorosłych, niemowląt, dzieci lub zwierząt.

2. Łagodzący żel po opalaniu pełny witamin, który ukoi skórę w przypadku poparzenia, ukąszenia i zadrapania .

3. Brązujący balsam do ciała, dzięki któremu na dłużej utrzymamy piękną opaleniznę.

Wszystkie produkty stworzymy wyłącznie z najwyższej jakości olejów i maseł kosmetycznych, olejków eterycznych i składników aktywnych. Produkty te są bezpieczne nawet dla wrażliwej skóry.

Uczestnicy warsztatów otrzymają skrypt z informacjami dotyczącymi pielęgnacji skóry latem i zasad bezpiecznego przebywania na słońcu. Ponadto uczestnicy otrzymają przepisy, dzięki którym będą mogli powtórzyć wykonanie produktów w domu.

Na warsztat obowiązują zapisy telefoniczne, liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy.

Koszt 65 zł.

Udostępnij to wydarzenie