pt., 27 kwi

|

Wrocławski Klub Formaty

Przydasie / Zielnik

Któż z nas nie lubi zapachu świeżych ziół? Kwiecień to idealny okres na zasadzenie swojej ulubionej kompozycji. A o to jak to zrobić tak, żeby urosło i było ozdobą domu lub ogródka, zadba Zielona Wrona.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Przydasie / Zielnik

Czas i lokalizacja

27 kwi 2018, 18:00

Wrocławski Klub Formaty, Samborska 3-5, 54-615 Wrocław, Polska

O wydarzeniu

Zielone Przydasie!

W kwietniu znowu sadzimy :) Tym razem zioła. Czymże była by nasza kuchnia bez tych naturalnych, uzdrawiających i aromatycznych roślin ?

W drewnianych skrzyneczkach, które będzie można samodzielnie pomalować, podpisać, udekorować Zielona Wrona pomoże posadzić 3-4 rodzaje rodzaje przypraw, które uczestnicy samodzielnie wybiorą. Bazylia, rozmaryn, estragon, tymianek, mięta, kolendra.... Opowie przyprawach i o preferencjach przypraw, jak o nie dbać i jak korzystać z przyprawnika.

Każdy uczestnik Przydasiów wykona samodzielnie własny Zielnik, który będzie mógł postawić w swojej kuchni, na parapecie lub podarować w prezencie bliskiej osobie. Przygotujemy skrzynkę do sadzenia wybierając najlepsze podłoże, odpowiednio dobierzemy przyprawy i całość udekorujemy keramzytem, kamieniami, mchem lub korą.

Skrzyneczka ma wymiary 15 cm szer., 30 cm dł., 14 cm wys.

Wszystkie materiały będą zapewnione.

Na warsztat obowiązują zapisy telefoniczne, liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy.

Koszt 65 zł.

Udostępnij to wydarzenie