niedz., 24 mar

|

Wrocławski Klub Formaty

Relaksacja

Zatrzymujemy czas i dezawuujemy obowiązki i powinności. Zrób coś dla siebie i przyjdź na Relaksację.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Relaksacja

Czas i lokalizacja

24 mar 2019, 14:00 – 20:00

Wrocławski Klub Formaty, Wrocławski Klub Formaty, Samborska, Wrocław, Polska

O wydarzeniu

Czas płynie nieubłaganie. Obecnie dla niektórych jego podstawową miara są tygodnie a nawet miesiące. Pewnie nie raz doświadczyłeś/łaś "przebudzenia" i Twoją uwagę zwrócił jego niezauważony upływ a Ty z zadziwieniem zastanawiałeś/łaś się "kiedy to minęło". Biegniemy, wszyscy biegniemy, gubiąc po drodze wiele cennych wartości - zdrowe, czas z bliskimi, radość...

Może nie mamy rozwiązania na zmniejszenie intensywności tempa życia ale stwarzamy możliwość uczestniczenia w międzyplanetarnej strefie wolnej od pośpiechu. Wygospodarowaliśmy miejsce na aktywny odpoczynek, pracowity relaks i angażujące rozluźnienie.

W niedzielę o godzinie 14:00 zapraszamy na Relaksację.

W pierwszym etapie rozluźnimy mięśnie i pozbędziemy się napięć w naszym ciele poprzez zajęcia z relaksu w ruchu.

Czego można się spodziewać? Swobodnych improwizacje ruchowych, masażu, rozluźniania mięśni ciała i twarzy , pobudzenia aktywności fizycznej - dzięki której wytworzą się hormony szczęścia, wzmocnienia i integracji ciała, obniżenia poziomu stresu oraz zwiększenia potencjału i drzemiącej w nas energii.

Po krótkiej przerwie czas na drugi etap.

Praca z oddechem-technika głębokiej relaksacji. Na warsztatach nauczysz się metody głębokiej relaksacji, radzenia sobie ze stresem i problemami. Spróbujesz pracy w sesji oddechowej. Jest to metoda, która po zapoznaniu się z nią, poznaniu technik oddechowych może być stosowana samodzielnie w domu. Metoda ta ma wiele korzeni, jedne z nich sięgają 3 tys lat wstecz i są oparte na starych indiańskich technikach oddechowych. W latach siedemdziesiątych metodę ta przywrócił światu zachodniemu m.in. Leonard Or.

Trzecim etapem będzie podróż muzyczna.

Koncert w dźwiękach mis i gongów tybetańskich to doskonałe zwieńczenie poprzednich dwóch bloków Relaksacji. Wibracje, które generują rezonują z komórkami całego ciała, uruchamiając procesy samoleczenia, wprowadzają w stan spokoju i harmonii. To podróż muzyczna wgłąb swojego ciała, które poprzez wcześniejszy ruch oraz dotlenienie może skupić się na chwili w której się znajduje.

Czego potrzebujesz?

Wygodny strój sportowy, mata do ćwiczeń (jeśli nie posiadasz, będzie można skorzystać z dostępnych na miejscu), koc lub śpiwór (podczas sesji oddechowej ciało będzie się wychładzać więc warto mieć czym się otulić), coś do jedzenia.

Kawa, herbata, ciasteczka dostępne będą na miejscu.

Zapisy pod nr telefonu 71 789 33 20 (wewn.1).

Koszt udziału w wydarzeniu to 49 zł, opłaty można dokonać bezpośrednio w kasie Wrocławskiego Klubu Formaty (płatność wyłącznie gotówką) lub przelewem (w tytule wpisując Relaksacja, imię i nazwisko).

Udostępnij to wydarzenie