niedz., 27 mar

|

Wrocławski Klub Formaty

Relaksacja | Wiosenne przebudzenie | Zapisy od 1.03.2022

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie, podczas którego zbierzemy zgromadzoną w ciągu zimy energię i ukierunkujemy ją na właściwe tory.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Relaksacja | Wiosenne przebudzenie | Zapisy od 1.03.2022

Czas i lokalizacja

27 mar, 14:00 – 20:00

Wrocławski Klub Formaty, Wrocławski Klub Formaty, Samborska, Wrocław, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie, podczas którego zbierzemy zgromadzoną w ciągu zimy energię i ukierunkujemy ją na właściwe tory.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona. Zapisy ruszają 01 marca 2022, o godz. 13:00 pod nr telefonu 71 789 33 20 (wewn.1).

RELAKSACJA to całodniowe wydarzenie dla tych, którzy pragną aktywnie otrząsnąć się po zimowym spoczynku i z nową energią wejść w wiosenne przebudzenie.

Jest to niezwykłe spotkanie, które we Wrocławskim Klubie Formaty odbywa się dwa razy do roku i tym razem mamy przyjemność zaprosić wszystkich do udziału w wiosennej odsłonie.

Program jednodniowego wydarzenia obejmuje trzy etapy, następujące po sobie:

Etap I - Relaks w ruchu - 90 minut

W tej części rozluźnimy mięśnie i pozbędziemy się napięć poprzez relaksacyjne zajęcia ruchowe. Swobodne improwizacje ruchowe, automasaże, rozluźnienie mięśni ciała i twarzy oraz pobudzenie aktywności fizycznej wzmocnią i zintegrują nasze ciało, obniżą poziom stresu i poprzez ruchową stymulację - zwiększą poziom hormonów szczęścia.

Etap II - Praca z oddechem - 120 minut

Nauczymy się kontrolować i świadomie oddychać podczas uwalniającej sesji, podczas której poznamy techniki, które następnie można będzie samodzielnie wykorzystywać w domu. Terapie oddechowe szczególnie polecane są osobom bardzo aktywnym umysłowo, mającym skłonności do nadmiernego kontrolowania.

Etap III - Kąpiel w dźwiękach - koncert mis i gongów tybetańskich - 60 minut

Koncert mis i gongów to doskonałe zwieńczenie poprzednich dwóch bloków Relaksacji. Wibracje, które rezonują z naszym ciałem, wprowadzają w stan spokoju i harmonii. To podróż muzyczna w głąb siebie, polegająca na skupieniu się w momencie tu i teraz.

Po każdym z etapów następuje półgodzinna przerwa.

Dodatkowe informacje:

Wrocławski Klub Formaty jest przygotowany do prowadzenia działalności związanej z edukacją kulturalną zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

​Na terenie Wrocławskiego Klubu Formaty obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa, w trakcie trwania kolejnych części programu, przy zachowaniu wskazanej odległości między uczestnikami można usunąć osłonę ust i nosa.

Prosimy wziąć ze sobą wygodny strój sportowy, matę do ćwiczeń, koc lub śpiwór (podczas sesji oddechowej ciało będzie się wychładzać, więc warto mieć czym się otulić), coś do jedzenia.

Woda, kawa, herbata i skromny poczęstunek dostępne będą na miejscu.

UWAGA! 

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy ruszają 1 marca 2022, o godz. 13:00 pod nr telefonu 71 789 33 20 (wewn.1).

Koszt udziału w wydarzeniu to 60 zł, opłaty można dokonać bezpośrednio w kasie Wrocławskiego Klubu Formaty (płatność wyłącznie gotówką) lub przelewem (w tytule wpisując Relaksacja, imię i nazwisko). 

Dodatkowo dla 5 osób z Wrocławską Kartą Seniora przewidujemy 5 miejsc bezpłatnych (decyduje kolejność zgłoszeń).

💙💛Dodatkowo 5 osób, które przybyły do Wrocławia po 20 lutego z Ukrainy może wziąć udział w wydarzeniu bezpłatnie (decyduje kolejność zgłoszeń).💙💛

Zapraszamy!

Udostępnij to wydarzenie