niedz., 10 lis

|

Wrocławski Klub Formaty

RELAKSACJA | Zapasy energii na zimę

RELAKSACJA to rozwiązanie dla tych, którzy pragną zatrzymać się na chwilę i aktywnie odpocząć oraz zebrać siły przed zimowym ochłodzeniem.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
RELAKSACJA | Zapasy energii na zimę

Czas i lokalizacja

10 lis 2019, 14:00 – 20:00

Wrocławski Klub Formaty, Samborska 3-5

O wydarzeniu

 W czasie jesiennych przesileń warto zadbać o spokój i równowagę, a także szczególnie zatroszczyć się o gospodarkę energetyczną naszego ciała. RELAKSACJA to rozwiązanie dla tych, którzy pragną zatrzymać się na chwilę i aktywnie odpocząć oraz zebrać siły przed zimowym ochłodzeniem.

Jest to niezwykłe spotkanie, które we Wrocławskim Klubie Formaty odbywa się dwa razy do roku i tym razem mamy przyjemność zaprosić wszystkich do udziału w jesiennej odsłonie.

Program jednodniowego wydarzenia obejmuje trzy etapy, następujące po sobie:

Etap I - Relaks w ruchu - 90 minut

W tej części rozluźnimy mięśnie i pozbędziemy się napięć poprzez relaksacyjne zajęcia ruchowe. Swobodne improwizacje ruchowe, automasaże, rozluźnienie mięśni ciała i twarzy oraz pobudzenie aktywności fizycznej wzmocnią i zintegrują nasze ciało, obniżą poziom stresu i poprzez ruchową stymulację - zwiększą poziom hormonów szczęścia.

Etap II - Praca z oddechem - 90 minut

Nauczymy się kontrolować i świadomie oddychać podczas uwalniającej sesji, podczas której poznamy techniki, które następnie można będzie samodzielnie wykorzystywać w domu. Terapie oddechowe szczególnie polecane są osobom bardzo aktywnym umysłowo, mającym skłonności do nadmiernego kontrolowania.

Etap III - Kąpiel w dźwiękach - koncert mis i gongów tybetańskich - 60 minut

Koncert mis i gongów tybetańskich to doskonałe zwieńczenie poprzednich dwóch bloków Relaksacji. Wibracje, które rezonują z naszym ciałem, uruchamiają procesy samoleczenia, wprowadzają w stan spokoju i harmonii. To podróż muzyczna wgłąb siebie, polegająca na skupieniu się w momencie tu i teraz.

Po każdym z etapów następuje półgodzinna przerwa.

Dodatkowe informacje:

Prosimy wziąć ze sobą wygodny strój sportowy, matę do ćwiczeń (jeśli nie posiadasz, będzie można skorzystać z dostępnych na miejscu), koc lub śpiwór (podczas sesji oddechowej ciało będzie się wychładzać, więc warto mieć czym się otulić), coś do jedzenia.

Woda, kawa, herbata i skromny poczęstunek dostępne będą na miejscu.

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy pod nr telefonu 71 789 33 20 (wewn.1).

Koszt udziału w wydarzeniu to 45 zł, opłaty można dokonać bezpośrednio w kasie Wrocławskiego Klubu Formaty (płatność wyłącznie gotówką) lub przelewem (w tytule wpisując Relaksacja, imię i nazwisko). Dodatkowo dla osób legitymujących się Wrocławską Kartą Seniora uczestnictwo w RELAKSACJI jest bezpłatne. 

Udostępnij to wydarzenie