śr., 11 lis

|

Wrocławski Klub Formaty

"Słowa" | Koncert z okazji Dnia Niepodległości w Formatach

Koncert poświęcony mistrzom słów i melodii, którzy opowiadali historie piosenką jak nikt inny. Jeremi Przybora, Jerzy Wasowski, Agnieszka Osiecka, Krystyna Prońko, Marek Grechuta i wielu innych.

Jak wziąć udział w wydarzeniu? Informacja w opisie.
Zobacz inne wydarzenia
"Słowa" | Koncert z okazji Dnia Niepodległości w Formatach

Czas i lokalizacja

11 lis 2020, 18:00 – 22:00

Wrocławski Klub Formaty, Samborska 3-5, 54-615 Wrocław, Polska

O wydarzeniu

Koncert pt. „SŁOWA”

Koncert poświęcony mistrzom słów i melodii, którzy opowiadali historie piosenką jak nikt inny. Jeremi Przybora, Jerzy Wasowski, Agnieszka Osiecka, Krystyna Prońko, Marek Grechuta i wielu innych. O tym chcemy opowiedzieć. O słowie, muzyce, pięknie, miłości, smutku, radości z lekką nutką nostalgii i z małą dozą kabaretu, którego w polskiej piosence dawnych lat nie brakowało. 

--

WYSTĄPIĄ:

Malwina Kulisiewicz - skrzypce, wokal

Michał Hadasik - pianino 

Tomasz "Burza" Burzyński - perkusja 

Filip Turkowski - wiolonczela

--

MALWINA KULISIEWICZ

Skrzypaczka, wokalistka, aranżer, miłośniczka kawy, zdjęć, muzyki i białego, wytrawnego wina. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu na wydz. kameralistyki pod kierunkiem Christiana Danowicza (skrzypce). Członkini międzynarodowej orkiestry Baltic SeaPhilharmonic od roku 2016 z którą wstępowała w wielu znanych salach koncertowych takich jak Elphilharmonie (Hamburg), DR Koncerthuset (Kopenhaga), Mariinsky Theatrre (Sant Petersburg), Emirates Palace (Abu Dhabi), Opera w Dubaju, Europejskie Centrum Solidarności (Gdańsk) i wiele innych. Absolwentka Niepublicznego Studium Musicalowego Capitol na kierunku Aktor Scen Muzycznych gdzie realizowała dyplom wokalno-aktorski w reżyserii Konrada Imieli, dyrektora Teatru Muzycznego Capitol. Na co dzień współpracuje z wieloma muzykami, instytucjami kultury i sztuki i mocno jest związana z wrocławską sceną muzyczną. Należy do takich projektów jak ReKarpaty, Scena pod Regałem, Bober Band czy Mont Blanc Trio. Z ważniejszych osiągnięć wokalnych można wymienić: Nagrodę Specjalną - II Festiwal "Nie tylko gospel" im. Włodka Szomańskiego, Mieroszów 10-12 lipca 2015, Nagrodę Specjalną - XI Stacja Kutno, Festiwal Piosenki Jeremiego Przybory, Kutno 20-22 listopada 2015 oraz nominację do 55. FPS (Kraków) otrzymaną na Festiwalu Artystycznym „Koniugacje”. Obecnie można ją usłyszeć na wrocławskich scenach klubowych oraz teatralnych. 

--

Wstęp na koncert na podstawie bezpłatnych wejściówek. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wysłać e-mail na adres a.blada@wkformaty.pl (Anna Blada) z podaniem imienia i nazwiska oraz ilości miejsc do rezerwacji. W odpowiedzi otrzymają Państwo e-mail z potwierdzeniem lub informacją o braku miejsc.

Udostępnij to wydarzenie