pt., 06 gru

|

Wrocławski Klub Formaty

Taniec Mikołajkowy

Serdecznie zapraszamy na pokaz taneczny grup Pracowni Tanecznych oraz wystawę prac uczestników Pracowni Plastycznych.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Taniec Mikołajkowy

Czas i lokalizacja

06 gru 2019, 18:00

Wrocławski Klub Formaty, Samborska 3-5, 54-615 Wrocław, Polska

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy na Mikołajkowy Pokaz Taneczny, który odbędzie się już 6 grudnia 2019 roku, o godz. 18:00.

Podczas spotkania wszystkie grupy Wrocławskiego Klubu Formaty zaprezentują zdobyte podczas kilkumiesięcznej pracy umiejętności oraz opanowane układy taneczne. Mikołajkowy pokaz taneczny to podsumowanie pracy włożonej w naukę choreografii, skupienia, koordynacji ruchowej, wyczucia tempa i muzyki. Przede wszystkim jednak to dobra zabawa i możliwość podzielenia się radością ze swojej pasji z najbliższymi.

W imieniu uczestników wszystkich grup Pracowni tanecznej WKF zapraszamy rodziców, rodzeństwo, dziadków i babcie, ciocie, wujków i sąsiadów do udziału i wsparcia w tym ważnym dla nich dniu. Dla wielu będzie to pierwszy występ na scenie.

Dodatkowo podczas pokazu uczestnicy będą mieli okazję obejrzeć wystawę prac uczestników Pracowni plastycznych WKF, gdzie zaprezentują swój dorobek artystyczny najmłodsi i najstarsi.

UWAGA! Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc wprowadziliśmy bezpłatne wejściówki – po 2 na każdego uczestnika zajęć Pracowni tanecznych i plastycznych WKF. Wejściówki będą dostępne w Biurze Programowym WKF od 18.11.2019 roku. Od 04.12. nieodebrane wejściówki zostaną rozdysponowane wszystkim pozostałym chętnym.

Zapraszamy! 

Udostępnij to wydarzenie