niedz., 21 mar

|

Wernisaż z muzyką ONLINE

Wernisaż z muzyką | Hajduk, Hadasik, Plewa-Sneka

Zapraszamy na kolejny "Wernisaż z muzyką" ONLINE!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Wernisaż z muzyką | Hajduk, Hadasik, Plewa-Sneka

Czas i lokalizacja

21 mar 2021, 20:00 – 21:05

Wernisaż z muzyką ONLINE

O wydarzeniu

Wernisaż:

MAREK HAJDUK - Twórca filmów i wideoklipów. Fotograf.  Wizualny badacz mikrokosmosu.

www.marekhajduk.com

Koncert

DALIA PLEWA-SNEKA - wokal

MICHAŁ HADASIK - piano

Recital Dalii Plewy-Sneki i Michała Hadasika będzie niezwykłym wydarzeniem hołdującym przede wszystkim piosence literackiej i poetyckiej. W repertuarze pojawią się utwory takich znanych mistrzów słowa jak Andrzej Włast, Kofta, Przybora Cygan, Kazanecki, Tuwim, Brel, i wielu wielu innych. Będzie to sentymentalna podróż wgłąb naszej duszy i serca, jako odbicie współczesnych nastrojów i sytuacji na świecie. Zróżnicowanie repertuaru, niezwykłe indywidualności na scenie oraz niezwykłość miejsca Wrocławskiego Klubu Formaty gwarantują niezapomniane przeżycia, które na pewno na długi czas pozostaną w pamięci.

DALIA PLEWA-SNEKA

– absolwentka wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Gdańsku. Laureatka konkursów wokalnych w kraju i za granicą, m.in. dwukrotna laureatka Konkursu na interpretację piosenek Agnieszki Osieckiej Oceany w Niemodlinie oraz laureatka pierwszej nagrody na Międzynarodowym Konkursie "Lake Pearls” w Macedonii w kategorii solo oraz duet w 2015 roku. Uhonorowana Nagrodą Starosty Kluczborskiego oraz stypendium Burmistrza Miasta Kluczbork za swoją działalność artystyczną.

Od kilku lat poświęciła się pracy jako pedagog wokalny. Prowadzi również zajęcia umuzykalniające dla maluchów, bo jak sama mówi – dzieci to jej największa miłość a praca to ogromna pasja. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwóch synów do lat czterech.

W wolnych chwilach tworzy obrazy na drewnie metodą string art.

MICHAŁ HADASIK

- pianista, kompozytor, aranżer i dyrektor artystyczny wrocławskiej Sceny pod Regałem. Absolwent PSM im. Fryderyka Chopina w Opolu, od dekady związany z wrocławską sceną muzyczną. Od 4 lat prowadzi jeden z najciekawszych, artystycznych projektów na Dolnym Śląsku: Scenę pod Regałem, która zajmuje się popularyzacją piosenki literackiej i poetyckiej. Stworzył miejsce ekspresji dla młodych twórców poruszających się wokół Muzyki, Teatru, Literatury i Sztuki. Jako akompaniator od wielu lat współpracuje z młodymi solistami i zdobywa nagrody na prestiżowych festiwalach piosenki artystycznej w całej Polsce. Jeden z nielicznych, aktywnie działających taperów w województwie. Społecznik i organizator wielu gal i koncertów charytatywnych m in. jako honorowy dyrektor artystyczny cyklu koncertów "Dwójka Dzieciom" organizowanych w Filharmonii Opolskiej. W wolnych chwilach od muzyki, czynny fizjoterapeuta, a z powołania podróżnik wałęsający się po świecie. Miłośnik Korzennego Bluesa, Nutelli i górskich wędrówek przy zachodzi słońca.

Udostępnij to wydarzenie