niedz., 22 mar

|

Wrocławski Klub Formaty

Wernisaż z muzyką // Jarosław Rymarz & Charles Pakowsky

WYDARZENIE ODWOŁANE

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Wernisaż z muzyką // Jarosław Rymarz & Charles Pakowsky

Czas i lokalizacja

22 mar 2020, 18:00 – 19:20

Wrocławski Klub Formaty, Samborska 3-5, 54-615 Wrocław, Polska

O wydarzeniu

WYDARZENIE ODWOŁANE.

Zapraszamy na "Wernisaż z muzyką" w marcu, podczas którego zobaczymy malarstwo Jarosława Rymarza, oraz posłuchamy koncertu w wykonaniu zespołu Charles Pakowsky.

🎨 JAROSŁAW RYMARZ // MALARSTWO

Jarosław Rymarz ur. 12.03.1979 r. w Kraśniku. Artysta, zajmujący się malarstwem olejnym i akrylowym od 2003 r. Muzyk, współzałożyciel alternatywnego zespołu Edward With Gun, w którym działał do 2015 r. Swoje malarstwo pokazał po raz pierwszy w 2013 r. na wystawie w CKiP w rodzinnym mieście Kraśniku. Uczestnik wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych oraz plenerów ogólnopolskich i międzynarodowych. W 2014 r. Artysta współpracował z zespołem "Dollz", gdzie do produkcji teledysku zostały wykorzystane jego obrazy w utworze "Czy Ktokolwiek? " Obecnie mieszka i tworzy w Kraśniku, równocześnie zajmując się nowym projektem muzycznym Infligo Mass, który ukazał się w grudniu 2019 r.

"W mojej twórczości zniekształcam przestrzeń i materię, barwą, światłem czy formą. To moje poszukiwanie wrażliwości, spojrzenia na świat w pełni świadomą cząstką siebie." - Jarosław Rymarz

🎵 CHARLES PAKOWSKY // KONCERT

Charles Pakowsky to zespół czterech indywidualności i ośmiu charakterów, bo każdy ma swojego Jackyll'a i Hyde'a. Elektroniczne brzmienia łączą z akustycznymi instrumentami w jednym pulsującym rytmie. Lubią refleksyjne teksty w prostych melodiach i wspólne śpiewanie na głosy. Ponad czystością i równością wykonania cenią sobie wysokie w emocjonalności loty. Debiutowali w 2017 roku na Slot Art Festiwalu w Lubiążu i już jesienią zdobyli I miejsce na Festiwalu Noffa, rok później pierwsze miejsca na Festiwalu Muzyczna Jesień w Grodkowie, oraz na Przeglądzie Zespołów Muzycznych we Wrocławiu. W tym roku zdobyli II miejsce na Festiwalu Wschody w Lublinie. Obecnie pracują nad debiutancką epką i marzą o zainfekowaniu internetu swoją muzyką. Nie lubią pisać w osobie trzeciej. 

Skład zespołu to:

Kasia Pakowska - wokal, klawisz, bęben obręczowy

Karol Jagieła - gitary, chórki

Radek Łukaszewicz - bas, chórki

Michał Lange - perkusja

----------------------

Bilety: wstęp wolny

Kategoria wiekowa: 18+

Udział w wydarzeniu jest równoznaczny z akceptacją "Regulaminu Wrocławskiego Klubu Formaty i Imprez" dostępnego na www.wkformaty.pl, oraz wyrażeniem zgody na jego przestrzeganie.

Udostępnij to wydarzenie