niedz., 18 paź

|

Wrocławski Klub Formaty

Wernisaż z muzyką // Jarosław Rymarz & Charles Pakowsky

Zapraszamy na "Wernisaż z muzyką" w październiku, podczas którego zobaczymy malarstwo Jarosława Rymarza, oraz posłuchamy koncertu w wykonaniu zespołu Charles Pakowsky.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Wernisaż z muzyką // Jarosław Rymarz & Charles Pakowsky

Czas i lokalizacja

18 paź 2020, 18:00 – 19:30

Wrocławski Klub Formaty, Samborska 3-5, 54-615 Wrocław, Polska

O wydarzeniu

WSTĘP NA WYDARZENIE NA PODSTAWIE WEJŚCIÓWEK. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY. REZERWACJA MIEJSC: m.bober@wkformaty.pl (preferowana forma kontaktu), lub 71 789 33 20, wewn. 2.  

W związku z obostrzeniami epidemiologicznymi i obowiązującymi przepisami, w wydarzeniu mogą wziąć udział 42 osoby.

--

Zapraszamy na "Wernisaż z muzyką" w październiku, podczas którego zobaczymy malarstwo Jarosława Rymarza, oraz posłuchamy koncertu w wykonaniu zespołu Charles Pakowsky.

🎨 JAROSŁAW RYMARZ // MALARSTWO

Jarosław Rymarz ur. 12 03 1979r. w Kraśniku. Artysta, zajmujący się malarstwem olejnym i akrylowym od 2003 r. Muzyk, współzałożyciel alternatywnego zespołu Edward With Gun, w którym działał do 2015 r. Swoje malarstwo pokazał po raz pierwszy w 2013 r. na wystawie w CKiP w rodzinnym mieście Kraśniku. Uczestnik wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych oraz plenerów ogólnopolskich i międzynarodowych. W 2014 r. Artysta współpracował z zespołem "Dollz", gdzie do produkcji teledysku zostały wykorzystane jego obrazy w utworze "Czy Ktokolwiek? " Obecnie mieszka i tworzy w Kraśniku, równocześnie zajmując się nowym projektem muzycznym Infligo Mass, który ukazał się w grudniu 2019 r.

"W mojej twórczości zniekształcam przestrzeń i materię, barwą, światłem czy formą. To moje poszukiwanie wrażliwości, spojrzenia na świat w pełni świadomą, cząstką siebie."

Ważniejsze wydarzenia:

- 11-20. 09. 2017 r. Plener malarski, Wystawa w GOK Przytoczna.

- 23.09.2015 r. Wystawa w Klubie Fanaberia - Ostrów Wielkopolski

- 08.08.2015r. Wystawa w Klubie Bazar w Warszawie ' Zniewolony umysł '

- 26.VI-06.VII 2015 r. X Międzynarodowy Plener Malarsko Rzeźbiarski w Grodzisku Wielkopolskim.

- 05.2015 r. III Międzynarodowy Plener Malarski w Dobiegniewie ' Piękno Ziemi Dobiegniewskiej'

- 04.2015 r. Wystawa w Fabryce Kultury Zgrzyt w Ciechanowie 'Przestrzeń Twarzy'

- 12.2014 r. Artysta rozpoczyna współpracę z zespołem "Dollz", gdzie do produkcji teledysku zostały wykorzystane jego obrazy w utworze "Czy Ktokolwiek? "

- 07.2014 r. Plener Malarsko Fotograficzny w Sielpi Wielkiej.

- 06.2014 r. VIII Międzynarodowy Plener Malarsko Rzeźbiarski w Grodzisku Wielkopolskim. ' Portret Grodziska Wielkopolskiego ' zakończony wystawą zbiorową.

- 04.2014 r. Wystawa zbiorowa Galerii Twórców Sztuki w Grodzisku Wielkopolskim.

- 02.2014 r. Zimowy Plener Malarski ZWIĄZKU PLASTYKÓW ARTYSTÓW RP pt. 'ARTYSTA i WENA' w Grodzisku Wlkp. zakończony wystawą zbiorową.

- 10.2013 r. Wystawa malarstwa w Żywcu. 'Galeria pod śrubką'.

- 03.2013 r. Wystawa malarska w Wojewódzkim Domu Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach.

- 01.2013 r. Wystawa malarska w CKiP w Kraśniku.

- 05.08.2020 r. Wystawa malarstwa w Darłówku

🎵 CHARLES PAKOWSKY // KONCERT

Charles Pakowsky to zespół czterech indywidualności i ośmiu charakterów, bo każdy ma swojego Jackyll'a i Hyde'a. Elektroniczne brzmienia łączą z akustycznymi instrumentami w jednym pulsującym rytmie. Lubią refleksyjne teksty w prostych melodiach i wspólne śpiewanie na głosy. Ponad czystością i równością wykonania cenią sobie wysokie w emocjonalności loty. Debiutowali w 2017 roku na Slot Art Festiwalu w Lubiążu i już jesienią zdobyli I miejsce na Festiwalu Noffa, rok później pierwsze miejsca na Festiwalu Muzyczna Jesień w Grodkowie, oraz na Przeglądzie Zespołów Muzycznych we Wrocławiu. W tym roku zdobyli II miejsce na Festiwalu Wschody w Lublinie. Obecnie pracują nad debiutancką epką i marzą o zainfekowaniu internetu swoją muzyką. Nie lubią pisać w osobie trzeciej.

Skład zespołu to:

Kasia Pakowska - wokal, klawisz, bęben obręczowy

Karol Jagieła - gitary, chórki

Radek Łukaszewicz - bas, chórki

Michał Lange - perkusja

----------------------

Bilety: wstęp wolny

Kategoria wiekowa: 18+

Udział w wydarzeniu jest równoznaczny z akceptacją "Regulaminu Wrocławskiego Klubu Formaty i Imprez" dostępnego na www.wkformaty.pl, oraz wyrażeniem zgody na jego przestrzeganie.

Udostępnij to wydarzenie