niedz., 15 gru

|

Wrocławski Klub Formaty

Wernisaż z muzyką // Kardamasz & Szapował

Zapraszamy na kolejny "Wernisaż z muzyką", podczas którego poznamy twórczość Artura Kardamasza, oraz usłyszymy koncert w tykonaniu Małgorzaty Szapował.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Wernisaż z muzyką // Kardamasz & Szapował

Czas i lokalizacja

15 gru 2019, 18:00 – 19:20

Wrocławski Klub Formaty, Wrocławski Klub Formaty, Samborska, Wrocław, Polska

O wydarzeniu

ARTUR KARDAMASZ

Urodzony w 1968 roku w Przemyślu. Studiował w Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu w latach 1989-1994. Dyplom uzyskał w 1995 roku w pracowni prof. Stanisława Kortyki. W 1999 roku otrzymał wyróżnienie w konkursie malarskim firmy WINSOR&NEWTON. Autor malarstwa ściennego: Pasaż Pod Błękitnym Słońcem - Wrocław Rynek, Muzeum Antropologiczne – Wrocław. 

Zrealizował kilkadziesiąt wystaw indywidualnych i wziął udział w wielu wystawach zbiorowych. Prace artysty znajdują się w kolekcjach prywatnych w kraju i zagranicą. 

Uprawia malarstwo i rysunek. Mieszka w Warszawie.

--

RECITAL "WSZYSTKIE TWARZE KOBIETY"

Małgorzata Szapował – artystka, od 20 lat związana z Zielonogórskim Zagłębiem Kabaretowym. Współtwórczyni m.in. formacji: Kabaret Szum (1998 - 2006), Kabaret Słoiczek po Cukrze (2008 – teraz), Kabaret Perły z Odry (2017 – teraz), Kabarety Nieroby (2018 – teraz), znana szerszej publiczności również z trzech pierwszych serii serialu „Policjantki i Policjanci” na TV4.

Autorka i wykonawczyni recitalu pt: „Wszystkie Twarze Kobiety”, tworząc opowieść o przypadkowej postaci płci pięknej, dzieli się z publicznością dorobkiem Polskiej Piosenki Rozrywkowej, obrazującej charakterystyczne punkty zwrotne w życiu każdej kobiety. W repertuarze znajdą się m.in.: „Szukaj mnie” – Wandy Warskiej, „Dla Ciebie” – Kabaretu Starszych Panów, „Filozofia małżeńska” – Hanny Banaszak, „Gdzie ci mężczyźni” – Danuty Rinn.

Przy instrumentach klawiszowych towarzyszyć jej będzie Albert Bezdziczek.

--

Wstęp wolny.

Wydarzenie dla osób dorosłych.

Udostępnij to wydarzenie