niedz., 17 paź

|

Wrocław

Wernisaż z muzyką | Maciej Wojtyczka & Adrianna Górka i Michał Hadasik

Zapraszamy na kolejny "Wernisaż z muzyką" we Wrocławskim Klubie Formaty! Już 17 października odbęzie się wernisaż fotografii Macieja Wojtyczki oraz koncert zespołu Wołosi!

Nie prowadzimy sprzedaży biletów
Zobacz inne wydarzenia
Wernisaż z muzyką | Maciej Wojtyczka & Adrianna Górka i Michał Hadasik

Czas i lokalizacja

17 paź 2021, 18:00

Wrocław, Samborska 3-5, 54-615 Wrocław, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy na kolejny "Wernisaż z muzyką" we Wrocławskim Klubie Formaty!

Już 17 października odbęzie się wernisaż fotografii Macieja Wojtyczki oraz koncert zespołu Wołosi!

----

MACIEJ WOJTYCZKA wernisaż

- lat 30, rodowity Wrocławianin. Swoją przygodę za obiektywem zaczął 3 lata temu uczęszczając na Warsztaty Filmowe w Klubie pod Kolumnami - wtedy jeszcze z myślą o produkcji video. Tam pod okiem wspaniałego mentora - Sabina Kluszczyńskiego przyswoił garść uniwersalnej teorii i praktyki, jednak po nabyciu własnego sprzętu i kilku spacerach w terenie, droga z video szybko skręciła w stronę fotografii. Fotografii prawie od razu konkretnie ukierunkowanej na prostotę, symetrię i klarowność. Te cechy zawsze stanowiły dla niego formę ukojenia i stały się kluczowym elementem jego kadrów. Na ogół w pracach stara się pokazać z czego składa się otaczająca nas na co dzień przestrzeń, rozbijając ją na atomy, wyciągając detale, kastrując otoczenie i starannie sterylizując kadr. Temu właśnie poświęcona będzie ta wystawa.

Instagram: maciejwu (@maciejwu_) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

----

ŚLADAMI MISTRZÓW SŁOWA

KONCERT

Adrianna Górka: wokal

Michał Hadasik: piano

Zapraszamy na recital poświęcony największym mistrzom słowa. W repertuarze znajdą się znane i lubiane kompozycje z nurtu zarówno piosenki artystycznej jak i estrady polskiej. Będziecie Państwo mogli usłyszeć piosenki takich twórców jak Agnieszka Osiecka, Wojciech Młynarski, Jonasz Kofta, Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak, Jeremi Przybora i wielu inncyh. To będzie wspaniały koncert wynikający z muzycznej pasji, energii i niebanalnych aranżacji.

ADRIANNA GÓRKA pochodzi z Raciborza, ale od kilku lat mieszka w stolicy Dolnego Śląska. Pierwsze kroki na scenie stawiała w wieku trzech lat, kiedy to wystąpiła przed ogromną publicznością na międzynarodowym festiwalu w Nowym Sączu. Jest absolwentką klasy skrzypiec Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Raciborzu oraz Studium Musicalowego Capitol we Wrocławiu działającego przy teatrze o tej samej nazwie. Jest wokalistką, aktorką scen muzycznych, trenerem wokalnym we wrocławskiej Szkole Animacji Muzycznej. W Teatrze Muzycznym Capitol można ją zobaczyć w spektaklach takich jak "Makbet" czy "Spokojnie, jestem szalona".

Adrianna jest laureatką wielu konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych, m.in. Festiwalu Piosenki Pop + Jazz w Finsterwalde w Niemczech, nagrody Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Twórczości Estradowej Gwiezdny Krym w Jałcie/Livadii, I miejsca na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Estradowej pn. „Artystyczne Konstelacje” w Komsomolsku. Brała także udział w V edycji programu Voice of Poland oraz w II etapie KAIP w ramach 41. Przeglądu Piosenki Aktorskiej.

Występowała na jednej scenie z takimi osobami, jak Katarzyna Groniec, Wojciech Waglewski, Roman Kołakowski, Piotr Rogucki, Mietek Szcześniak, Majka Jeżowska i wiele innych.

MICHAŁ HADASIK - pianista , kompozytor , taper , animator kultury i dyrektor artystyczny Sceny pod Regalem. Od blisko 10 lat związany z wrocławskim rynkiem muzycznym. Organizator wielu imprez o charakterze kulturalnym, społecznik, dyrektor artystyczny koncertów charytatywnych " Dwójka dzieciom". Propagator piosenki literackiej i aktorskiej, uczestnik i finalistą wielu ogólnopolskich festiwali piosenki artystycznej. Prywatnie fan bluesa, placków po węgiersku i całodziennych wycieczek trekkingowych.

----

WSTĘP NA WYDARZENIE NA PODSTAWIE WEJŚCIÓWEK. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY. REZERWACJA MIEJSC: m.bober@wkformaty.pl (preferowana forma kontaktu), lub 71 789 33 20, wewn. 2. Ilość miejsc ograniczona.

ZAPRASZAMY!

WYDARZENIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.

Udostępnij to wydarzenie