niedz., 17 mar

|

Wrocławski Klub Formaty

Wernisaż z muzyką / Magdalena Kępka / Skiba & Niedzielski

Najbliższy Wernisaż z muzyką - malarstwo Magdaleny Kępki, oraz koncert Jędrzeja Skiby i Marka Niedzielskiego.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Wernisaż z muzyką / Magdalena Kępka / Skiba & Niedzielski

Czas i lokalizacja

17 mar 2019, 18:00 – 19:40

Wrocławski Klub Formaty, Wrocławski Klub Formaty, Samborska, Wrocław, Polska

O wydarzeniu

Wernisaż z muzyką

17 marca 2019 r., godz. 18:00

----------------------------------------------

MAGDALENA KĘPKA - malarstwo

----------------------------------------------

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Malarstwa i Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Wrocławianka zakochana w swoim mieście. Uwielbia malować, a praca pędzlem zapewnia jej to, co najcenniejsze – satysfakcję, niezależność i wolność, którą sobie wyjątkowo ceni. Dzięki temu może łączyć ją ze swoimi licznymi pasjami, przede wszystkim podróżami, gdzie z aparatem w ręku poluje na przyszłe ofiary swego płótna. W swoich obrazach stara się zatrzymać czar otaczającego świata z jego urokami i niedoskonałościami. Tworzy w oleju i akrylu, a głównym tematem jej prac jest polski pejzaż, marynistyka oraz architektura gorącego południa. Przez półtora roku mieszkała również w Hiszpanii, gdzie z powodzeniem kontynuowała swoją przygodę z malarstwem uczestnicząc w życiu artystycznym tego kraju.

Brała udział w wielu krajowych i międzynarodowych konkursach malarskich oraz licznych wystawach pokonkursowych. Ma na koncie 16 wystaw indywidualnych oraz kilkanaście nagród w konkursach malarskich. Jej prace wchodzą w skład prywatnych kolekcji większości krajów Europy, jak również Stanów Zjednoczonych, Kanady, RPA, Australii, Nowej Zelandii i Meksyku oraz hiszpańskich instytucji państwowych i fundacji.

Pasje: sport, podróże, taniec, wszelkiego typu rękodzieło, języki obce i fotografia.

---------------------------------------------------------------------

JĘDRZEJ SKIBA & MAREK NIEDZIELSKI - koncert

---------------------------------------------------------------------

JĘDRZEJ SKIBA – pochodzący z Opola 23-letni wokalista i gitarzysta, półfinalista VI edycji Voice of Poland. Miłośnik muzyki rockowej. Każdy, kto obcuje z jego muzyką dostrzega jej silny ładunek emocjonalny i autentyczność przekazu. Jako najważniejszych artystów, stanowiących nieskończone źródło inspiracji muzyk wskazuje między innymi Radiohead i Porcupine Tree.

Razem z perkusistą, Markiem Niedzielskim, tworzą duet, aranżując akustycznie znane piosenki ze świata rocka, popu i alternatywy, jednak nie zabraknie również autorskich utworów.

----------------------

WSTĘP WOLNY

----------------------

WYDARZENIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH

------------------------------------------------------------

Udostępnij to wydarzenie