niedz., 31 sty

|

Wernisaż z muzyką ONLINE

Wernisaż z muzyką ONLINE | Magdalena Kępka & Wojtek Kiełbasa

Zapraszamy na kolejny "Wernisaż z muzyką" ONLINE, podczas którego swoje prace zaprezentuje Magdalena Kępka, a wystąpi Wojciech Kiełbasa.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Wernisaż z muzyką ONLINE | Magdalena Kępka & Wojtek Kiełbasa

Czas i lokalizacja

31 sty 2021, 18:00 – 19:00

Wernisaż z muzyką ONLINE

O wydarzeniu

MAGDALENA KĘPKA - malarstwo

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Malarstwa i Rzeźby we Wrocławiu. Brała udział w wielu krajowych i międzynarodowych konkursach malarskich oraz licznych wystawach pokonkursowych. Ma na koncie 20 wystaw indywidualnych oraz kilkanaście nagród w konkursach malarskich.W swoich obrazach stara się zatrzymać czar otaczającego świata z jego urokami i niedoskonałościami. Tworzy w oleju i akrylu, a głównym tematem jej prac jest polski pejzaż, marynistyka oraz architektura gorącego południa. Przez półtora roku mieszkała również w Hiszpanii, gdzie z powodzeniem kontynuowała swoją przygodę z malarstwem uczestnicząc w życiu artystycznym tego kraju. Jej prace wchodzą w skład prywatnych kolekcji większości krajów Europy, jak również Stanów Zjednoczonych, Kanady, RPA, Australii, Nowej Zelandii i Meksyku oraz hiszpańskich instytucji państwowych i fundacji.

WOJTEK KIEŁBASA - koncert

Wojtek Kiełbasa to wrocławski gitarzysta i wokalista, który bez wątpienia oddany jest scenie i słuchaczom.

Muzyka to jego sposób na życie już od 5 lat i od tej pory nieustannie podróżuje grając i śpiewając w różnych miastach w Polsce. W dorobku ma dwie autorskie płyty - "Relacje" i "Kolory" oraz gościnnie udzielał się w projektach innych artystów. Aktualnie powstaje kolejny album, który niedługo ujrzy światło dzienne.

https://www.facebook.com/wojciechkielbasa

https://www.instagram.com/kielbasvision/

https://open.spotify.com/artist/57UgYeqTulL52RyrxbjfUZ

--

WYDARZENIE ONLINE odbędzie się 31 stycznia 2021 roku o godzinie 18:00 na Facebooku oraz kanale YouTube Wrocławskiego Klubu Formaty.

www.facebook.com/wkformaty

Udostępnij to wydarzenie