niedz., 17 maj

|

https://www.facebook.com/WKFormaty

Wernisaż z muzyką #online // Urbańczyk / Butor & Makowski

Zapraszamy na niecodzienną odsłonę "Wernisażu z muzyką", w którym będziecie mogli wziąć udział za pośrednictwem Internetu!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Wernisaż z muzyką #online // Urbańczyk / Butor & Makowski

Czas i lokalizacja

17 maj 2020, 20:00 – 21:00

https://www.facebook.com/WKFormaty

O wydarzeniu

Zapraszamy na niecodzienną odsłonę "Wernisażu z muzyką", w którym będziecie mogli wziąć udział za pośrednictwem Internetu!

 

🐦 WOJTEK URBAŃCZYK - malarstwo 🐦

 

Urodzony w 1986 roku w Piotrkowie Trybunalskim. Magister sztuki, dyplom obroniony w 2011 roku pod okiem prof. Edwarda Sytego na Uniwersytecie Opolskim, Wydział pedagogiczny, Instytut Sztuki. 

 Zajmuje się malarstwem sztalugowym, jego specjalnością są akty, portrety i pejzaże miejskie. W przeszłości czynnie udzielał się w środowisku graffiti, street-artu, a przede wszystkim specjalizował się w technice szablonu. Dziś te umiejętności przenosi na płótno przy użyciu farb akrylowych i pędzla. W swojej twórczości nieustannie eksperymentuje, stawiając przede wszystkim na warsztat. 

 Jego prace wyrażają osobisty bunt w stosunku do grafiki komputerowej, co potwierdza jedna z jego wypowiedzi:  "Celowo wprowadzam widza w błąd, zmuszam do odpowiedzi na pytanie, gdzie jest granica pomiędzy grafiką, a malarstwem? Dla mnie, to mój mózg jest procesorem, ręka kursorem, a oko filtrem." 

DOROBEK ARTYSTYCZNY 

– indywidualna wystawa malarstwa „Elementarne”, Galeria ODA przy ul. Sieradzkiej 8 w Piotrkowie Trybunalskim 

– indywidualna wystawa malarstwa w „Galerii na płocie” w Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim przy Placu Zamkowym 4 

– udział w zbiorowej wystawie „Otwarta Wystawa” na terenie Łódzkiej Strefy Ekonomicznej przy ul. Tymienieckiego 22/24 w Łodzi 

– udział w zbiorowej wystawie „Otwarta Wystawa Łódź-Tomaszów” w Ośrodku Kultury „Tkacz” przy ul. Nieborowskiej 50 w Tomaszowie Mazowieckim 

- udział w zbiorowej wystawie „Street Colors”, Galeria ODA przy ul. Dąbrowskiego 5 w Piotrkowie Trybunalskim 

– indywidualna wystawa malarstwa w kawiarni CoffeePlanet przy ul. Rynek 7 we Wrocławiu 

- indywidualna wystawa malarstwa „Wojciech Urbańczyk-Obrazy”, Galeria ODA przy ul. Dąbrowskiego 5 w Piotrkowie Trybunalskim 

- indywidualna wystawa malarstwa „Wojciech Urbańczyk-Obrazy”, Studio 102 przy ul. Piotrkowskiej 102 w Łodzi 

Oficjalna strona Wojtka: https://www.facebook.com/wojciechurbanczykart/ 

-- 

🎹 SZYMON BUTOR & DAWID MAKOWSKI DUO - koncert 🎹 

Duet w składzie Szymon Butor i Dawid Makowski podszedł to tematu znanych popowych utworów w mocno skromnej formie oraz aranżacji w ich wykonaniu. Podczas koncertu usłyszymy utwory takich artystów jak Justin Timberlake, Michael Buble oraz Kuba Badach. Szymon Butor - wokalista, songwriter, manager, zwycięzca wielu konkursów i festiwali w Polsce. Dawid Makowski - producent muzyczny, realizator dźwięku, multiinstrumentalista. 

W 2016 r. Szymon utworzył oficjalny stały skład swojego zespołu. Po zagraniu kilkunastu imprez plenerowych jak np. dni miast zespół podjął decyzję aby na krótki czas zrezygnować z oficjalnej działalności aby móc spokojnie pracować nad płytą. Obecnie prace nad krążkiem zostały ukończone artyści chcą pokazać się jak najszerszej publiczności. 

-- 

WYDARZENIE NA ŻYWO, ONLINE, BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI. 

Link pojawi się na głównej stronie na Facebooku Wrocławski Klub Formaty 

17.05.2020, godz. 20:00. 

Udostępnij to wydarzenie