niedz., 28 paź

|

Wrocławski Klub Formaty

Wernisaż z muzyką: Paulina Burza Burzyńska "Galaktyki"

Paulina Burza Burzyńska to twardo stąpająca po ziemi młoda projektantka, skupiona na realizacji postawionych przed sobą celów, ale również bujająca w obłokach artystka, dążąca do spełniania swoich marzeń.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Wernisaż z muzyką: Paulina Burza Burzyńska "Galaktyki"

Czas i lokalizacja

28 paź 2018, 18:00 – 19:30

Wrocławski Klub Formaty, Samborska 3-5, 54-615 Wrocław, Polska

O wydarzeniu

Paulina Burza Burzyńska to twardo stąpająca po ziemi młoda projektantka, skupiona na realizacji postawionych przed sobą celów, ale również bujająca w obłokach artystka, dążąca do spełniania swoich marzeń. Zainteresowanie niekonwencjonalnymi i innowacyjnymi rozwiązaniami we wnętrzach odzwierciedla pojmowanie przez nią rzeczywistości. Nie boi się wyzwań i podejmowania odważnych decyzji - w architekturze, jak i w życiu osobistym. Wyzwania są motorem napędzającym ją do działania – dzięki nim i odwadze, z jaką do nich podchodzi, realizuje się na wielu płaszczyznach, z których największą jest projektowanie i muzyka.

Wernisaż „Galaktyki”

Filozofia projektu to nic innego, jak nawiązanie do rysunku technicznego. Poprzez codzienne stykanie się z nim, stał się dla autorki nową wartością – wymiarem czysto artystycznym. Rysunek więc polega na liniowym myśleniu o przestrzeni, budowaniu jej kreską wychodzącą nie spod prawdziwego ołówka, a ze świata wirtualnego – komputera.

Tak więc projekt Galaktyki odnosi się do galaktyk kosmicznych tworzących wszechświat. Są one jak program komputerowy, w którym nieskończenie można tworzyć sieć połączeń różnych obiektów.

Koncert:

Paulina Burza Burzyńska - wokal

Alina Pieprzka – piano

Udostępnij to wydarzenie