niedz., 19 sty

|

Wrocławski Klub Formaty

Wernisaż z muzyką // Rafał Dalek oraz Butor&Makowski

Zapraszamy na kolejny wernisaż z muzyką, podczas którego swoje prace zaprezentuje Rafał Dalek, a wystąpią: Szymon Butor oraz Dawid Makowski.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Wernisaż z muzyką // Rafał Dalek oraz Butor&Makowski

Czas i lokalizacja

19 sty 2020, 18:00 – 19:20

Wrocławski Klub Formaty, Wrocławski Klub Formaty, Samborska, Wrocław, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy na kolejny wernisaż z muzyką, podczas którego swoje prace zaprezentuje Rafał Dalek, a wystąpią: Szymon Butor oraz Dawid Makowski.

RAFAŁ DALEK - malarstwo

Malarstwo nostalgiczne i melancholijne wciąga odbiorcę w grę, która polega na odnajdywaniu ukrytych postaci i scen. Sposób pociągnięć pędzla, swobodne operowanie fakturą i kolorem ukazują kameralne pejzaże na pograniczu abstrakcji, a przenikanie się form pozwala na wyłanianie się fragmentów, których wcześniej nie zauważyliśmy. Kompozycje są otwarte, pozwalają oglądającemu dopowiedzieć dalszy ciąg, historię, scenę. Malarstwo pozostawia wiele miejsca na wyobraźnię. Za każdym razem można doszukać się czegoś innego - ukrytej postaci, szczegółu.

Rafał Dalek - urodzony w Tarnowie (1973 r.). Ukończył Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Obecnie mieszka i pracuje we Wrocławiu. Zajmuje się malarstwem, projektowaniem wnętrz i mebli. Wiele jego prac znajduje się w prywatnych kolekcjach, zarówno w kraju, jak i za granicą.

SZYMON BUTOR & DAWID MAKOWSKI DUO - koncert

Duet w składzie Szymon Butor i Dawid Makowski podszedł to tematu znanych popowych utworów w mocno skromnej formie oraz aranżacji w ich wykonaniu. Podczas koncertu usłyszymy utwory takich artystów jak Justin Timberlake, Michael Buble oraz Kuba Badach. Szymon Butor - wokalista, songwriter, manager, zwycięzca wielu konkursów i festiwali w Polsce. Dawid Makowski - producent muzyczny, realizator dźwięku, multiinstrumentalista.

19.01.2020, godz. 18:00, wstęp wolny

Wydarzenie dla osób dorosłych.

Kategoria wiekowa: 18+

Udostępnij to wydarzenie