Feriada w Formatach online 2021

do pobrania

Mamy przyjemność ogłosić nabór na niezwykłe i wyjątkowe wydarzenie w nowej formie ONLINE - "Feriada w Formatach 2021".

Zapisy ruszają 10 grudnia 2020 o godzinie 11:00!

Tegoroczna odsłona zimowych zajęć zorganizowanych jest wyjątkowym wydarzeniem, bo w całości przygotowanym w formie ONLINE. Hasłem przewodnim Feriady będzie "Łączymy się".

W obliczu ogłoszonych obostrzeń i wyjątkowych środków ostrożności szukaliśmy odpowiednich wyjść z sytuacji, dzięki którym zapewnilibyśmy możliwość najmłodszym na spotkanie się w bezpiecznych, domowych warunkach, równocześnie sprawiając, że czas spędzony z Formatami będzie niezapomnianą przygodą i wspaniałym wspomnieniem.

Podczas Feriady w Formatach oprócz „Pobudki” i zajęć tanecznych (taniec Hip-hop, to styl, który pozwala na dużą dowolność, a jego ruchy wyzwalają pokłady dziecięcej energii. Zajęcia taneczne, podzielone na 3 części: rozgrzewka, choreografia i zabawa, dadzą dzieciom możliwość spędzenia czasu aktywnie, przy radosnej muzyce.), dzieci będą miały szansę wziąć udział w zajęciach z Eksperymentów. Wspólnie stworzymy wulkan, dzieci poznają ciesz nienewtonowską, zrobią sztuczny śnieg wspaniały do zabawy sensorycznej, zobaczą jak zrobić i aktywować „lampę lawę” oraz nauczą się malować na mleku.

Podczas warsztatów plastycznych do tworzenia prac plastycznych i konstrukcji 3D użyjemy materiałów takich jak: wykałaczki, rolki po papierze, styropian, papierowe talerzyki i wiele innych, które pozwolą odpocząć dzieciom od kartki papieru i kredek. Stworzymy miasto przyszłości, scenografię i inne prace, które pozwolą dzieciom wykorzystać ich siłę wyobraźni i chęć wykraczania poza ustalone granice.

 

Zajęcia podczas Feriady w Formatach poprowadzi Michalina Drygasiewicz – animatorka kultury, edukatorka, instruktorka tańca. Ukończyła Pedagogikę spec. Animacja Kultury w Zielonej Górze – swoim rodzinnym mieście, gdzie w latach 2008-2012 w Studio Tańca SPOKO Family prowadziła zajęcia taneczne z grupami dziecięcymi i młodzieżowymi. Od 2013 roku związana ze Stowarzyszeniem Nowe Horyzonty i Wrocławskim Kinem Nowe Horyzonty, gdzie prowadzi wykłady, prelekcje i warsztaty kreatywne dla dzieci. Od 2017 główna instruktorka zajęć edukacyjnych w Fundacji PRO MATHEMATICA Wrocławskiego Parku Technologicznego. Od 2019 roku prowadzi własną działalność gospodarczą NIGDY NUDY, która pozwala jej łączyć wszelkiego rodzaju zajęcia kreatywne dla dzieci i przekazywać doświadczenie i wiedzę zebraną przez lata swoich działań.

O swojej pracy mówi „to praca wymagająca wyjątkowego wsłuchania się w dziecięce potrzeby i ogromnej kreatywności w proponowanych działaniach. Chcę dać możliwość dzieciom, by mogły być konstruktorami i szalonymi naukowcami. Nie proszę dzieci o naśladowanie, a daje im narzędzia do tworzenia czegoś co będzie ich indywidualna pracą, nie podlegającą ocenom i porównaniom – których w ich świecie jest zbyt dużo.”

Każdy dzień przygotowany jest indywidualnie, rozkład zajęć różni się i jest urozmaicony odmiennymi formami aktywności.

Zapraszamy!

WAŻNE INFORMACJE

Harmonogram i przebieg zapisów na „Feriada w Formatach online 2021”:

1. Rozpoczęcie zapisów: 10 grudnia 2021, o godzinie 11:00.

2. Zgłoszenie uczestnictwa: WYŁĄCZNIE mailowo (a.blada@wkformaty.pl) lub telefonicznie pod numerem 71 789 33 20 wewn. 1 od poniedziałku do czwartku w godz. 9:00-15:30.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

3. Potwierdzeniem udziału w "Feriada w Formatach online 2021" jest:

a) Niezwłoczne uiszczenie opłaty (do 2 dni roboczych od dnia zapisu)

b) Wypełnienie i dostarczenie Deklaracji uczestnika na adres mailowy.

TERMIN I KOSZT:

11-15.01.2021 - koszt 150 zł (5 dni)

UWAGA! W cenę wliczony jest specjalnie przygotowany PREZENT-NIESPODZIANKA do odebrania w dniach 4-5.01.2021 oraz 7-8.01.2021 w godz. 10:00-16:00. Zajęcia odbywają się w godzinach 9:30-13:45.


Przed zgłoszeniem dzieci należy zapoznać się z REGULAMINEM (dokument do pobrania na górze strony).

 

Płatność należy uiścić w terminie do 2 dni roboczych licząc od dnia zapisu uczestnika, WYŁĄCZNIE przelewem na konto bankowe Wrocławskiego Klubu Formaty: 70 1020 5226 0000 6302 0417 1708, w tytule wpisując imię i nazwisko uczestnika oraz numer tygodnia projektu (1, 2 lub 3). W celu wykorzystania zniżki NASZ WROCŁAW – wcześniej URBAN CARD PREMIUM należy uiścić opłatę z naliczoną zniżką 20% i dopisać numer aktywnej karty w tytule przelewu.

UWAGA!

Organizator nie dopuszcza bezpłatnego odwołania przez Uczestnika uczestnictwa w  projekcie „Feriada w Formatach online 2021”. Jeżeli uczestnik przed lub w trakcie wydarzenia zgłosi chęć odwołania swojego uczestnictwa, zostanie obciążony kosztem w wysokości 150 złotych.

W przypadku odwołania uczestnictwa z powodu stanu zdrowia Uczestnika po przedstawieniu dowodów potwierdzających stan chorobowy dopuszcza się zwrot środków w wysokości wniesionej przez Uczestnika w terminie do 30 dni na jego wniosek.

FERIADA 2021 Banner (1).png