Pracownie instrumentalne

Zajęcia z nauki gry na wybranym instrumencie prowadzone są przez doświadczonych instruktorów z wieloletnim stażem. Zajęcia prowadzone są w trybie indywidualnym po 30 lub 50 minut.

 

Pracownia instrumentów klawiszowych

Poniedziałek, środa, czwartek, godz. 13:00-21:00

Zajęcia indywidualne cena: 50 zł / 50 min lub 40 zł / 30 min

 

Zajęcia gry na instrumentach klawiszowych (pianino, keyboard) dostosowane są do indywidualnego poziomu kursanta. W ramach zajęć uczestnik zapoznaje się z zapisem nutowym oraz podstawami harmonii. Praca nad różną stylistyką utworów, od klasyki po muzykę rozrywkową zapewnia ciekawą naukę dla każdego.

Instruktorzy: Tomasz Basel, Marcin Włodarczyk oraz Dawid Makowski

Pracownia instrumentów perkusyjnych

Poniedziałek–czwartek, godz. 13:00-21:00

Zajęcia indywidualne cena: 50 zł / 50 min lub 40 zł / 30 min

 

Zajęcia gry na instrumentach perkusyjnych dostosowane są do indywidualnego poziomu. W ramach zajęć uczestnik zapoznaje się z zapisem nutowym oraz tajnikami rytmiki i harmonii. Praca nad różną stylistyką utworów, od klasyki po muzykę rozrywkową zapewnia ciekawą naukę dla każdego.

Instruktorzy: Piotr Zarecki

Pracownia gitary

Poniedziałek–czwartek, godz. 13:00-21:00

Zajęcia indywidualne cena: 50 zł / 50 min lub 40 zł / 30 min

 

Zajęcia gry na gitarze (klasyczna, akustyczna i elektryczna) dostosowane są do indywidualnego poziomu. W ramach zajęć uczestnik zapoznaje się z zapisem nutowym, podstawami harmonii i wszelkich technik gitarowych. Praca nad różną stylistyką utworów, od klasyki po muzykę rozrywkową zapewnia ciekawą naukę dla każdego.

Instruktorzy: Michał HoniszAdam Przeździecki

Ceny podane za zajęcia w KARNECIE

DSC00603.JPG