Marta Mackiewicz - Wokal

Pedagog wokalny, wokalistka, instrumentalistka i aktorka scen muzycznych.
Absolwentka wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej w Katowicach, rytmiki Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz Studium Musicalowego Capitol we Wrocławiu.

Członkini zespołu KAGYUMA, zespołu wielokrotnie nagradzanego i wyróżnianego za swoją nietuzinkową twórczość. Prowadzi indywidualne oraz zespołowe zajęcia wokalne z dziećmi, młodzieżą i seniorami, mocno ceniąc sobie tę działalność. 

Prywatnie nazywana jest "czarownicą". Rzuca dobre uroki, marzenia przekuwając w rzeczywistość. Śpiewanie daje jej radość, siłę i spokój. Uważa, że głos to wspaniały instrument do wyrażania siebie, swojej ekspresji, emocji, jest dobrym narzędziem do komunikowania się ze światem. Śpiewać znaczy opowiadać historie. 

Entuzjastka sushi, teatru tańca i zanikającej mody na kupowanie płyt CD.

Małgorzata Wojciechowska - Wokal | Idywidualne zajęcia teatralne

Aktorka, wokalistka, autorka tekstów i scenariuszy teatralnych. Laureatka wielu festiwali piosenki: Zamkowych Spotkań w Olsztynie, FAMY w Świnoujściu, Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, „Pamiętajmy o Osieckiej” Sopot/Warszawa, Festiwalu im. Marka Grechuty „Korowód” w Krakowie, OPPA w Warszawie, Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu (dwukrotnie nagroda Tukan OFF) i wielu innych. Stypendystka miasta Krakowa w dziedzinie teatru i sztuki estradowej. Otrzymała nagrodę im. Mariana Redwana za najlepsze teksty piosenek na festiwalu FAMA. Współpracuje z teatrami m.in.: Capitol we Wrocławiu, Łaźnia Nowa w Krakowie, Europejskim Ośrodkiem Praktyk Teatralnych w Gardzienicach, Teatrem im. L. Solskiego w Tarnowie.

Jest pedagogiem teatralnym i muzycznym.  

Tomasz Basel - Instrumenty klawiszowe

Pianista, saksofonista, producent muzyczny.
Współpracuje i współpracował z wieloma projektami muzycznymi takimi jak: Sharp Quartet, Coffee Break, FreeWolni, Wellness Sound, Soul City (realizator dźwięku), Girls On Fire (współautor utworów, instrumenty klawiszowe, realizator w studiu, producent płyty) oraz w wielu innych jako muzyk sesyjny. Ma na swoim koncie kilkanaście teledysków oraz realizacji telewizyjnych.
W wolnych chwilach pilotuje samolot, uwielbia podróże z rodziną oraz szybką jazdę na rowerze.

Marek "Stingu" Popów - Gitara

Gitarzysta, kompozytor, sideman, samouk.
Założyciel zespołu ,,Guru” z którym nagrał i współkomponował materiał na dwie płyty. Aktywny muzyk współpracował min. z Grażyną Łobaszewską, Grzegorzem Markowskim z zespołu Perfect, Fiolką Najdenowicz, Marcinem Rozynkiem. Marek  został zaproszony do współpracy z Martyną Jakubowicz , której efekt można usłyszeć na płycie ,,30-te Urodziny”.
Swoją pasję i doświadczenie cierpliwie i z przyjemnością przekazuje dzieciom podczas zajęć lekcji gry na gitarze.

Agata Łoboda - Pracownia plastyczna

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Pasjonuje się rzeźbą, rysunkiem, a także projektowaniem tatuaży. Ma na koncie liczne wystawy prac zarówno w kraju, jak i za granicą. Entuzjastka wszelkich podróży -  inspiracji poszukuje w górskich wyprawach, które są jej pasją. Uwielbia prace z dziećmi. Jej zajęcia to edukacja połączona z zabawą a doświadczenie w pracy z najmłodszymi zdobywała m.in. w Chinach podczas nauczania plastyki z elementami angielskiego. 

Karolina Szymańska-Rogalska - Taniec współczesny | Taniec towarzyski dla dorosłych

Z tańcem związana od najmłodszych lat.
Wielokrotnie stała na podium Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Równocześnie od 1996 trenowała taniec towarzyski. Jest wielokrotną medalistką Ogólnopolskich Turniejów Tańca Towarzyskiego. Posiada klasę międzynarodową mistrzowską „S” w tańcach latynoamerykańskich oraz klasę krajową mistrzowską „A” w tańcach standardowych. Od 2007 roku szczególnie związana z tańcem współczesnym. Szkoliła swoje umiejętności w Szkole Baletowej „Capitol” we Wrocławiu. Kształciła się również w School of Music and Dance na San Diego State University w USA i jest absolwentką Northern School of Contemporary Dance w Leeds, Anglia.
Prywatnie skromna, sympatyczna i zaangażowana w przekazywanie wiedzy najmłodszym by radośnie rozwijali swoje możliwości. Tancerka Wrocławskiego Teatru Tańca.

Magdalena Krawczun - Ruch dla dzieci | Pilates | Trening spalający | "Aktywny senior"

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, dyplomowany logopeda kliniczny, pedagog specjalny i wychowania przedszkolnego, praktyk prowadzenia zajęć muzyczno-ruchowych, autorka programu i pomocy dydaktycznej „Trening słuchowy Magdaleny Krawczun”, trenerka fitness, mama.

Prowadzenie zajęć muzyczno-ruchowych jest połączeniem jej wszystkich pasji – śpiewu, ruchu, muzyki i chęci pomagania innym.

Kwalifikacje trenera fitness:

Ponad 12 lat własnej praktyki w prowadzeniu zajęć fitness. Roczny staż i szkolenie The Pilates Standard w Ciszewska Pilates Studio, ukończone kursy, szkolenia i warsztaty potwierdzone certyfikatami: Aerobik, Pilates, Zdrowy kręgosłup, Salsa, Latino Dance, Trening funkcjonalny, Trening dla kobiet w ciąży i po porodzie, Ruch Rozwijający wg. W. Sherborne.

Agnieszka Burzyńska - Zajęcia oddechowe | "Aktywny senior"

Trenerka oddechu i rozwoju osobistego, doradca naturalnego odżywiania, promotorka zdrowego stylu życia. Ukończyła Uniwersytet Wrocławski z tytułem magistra pedagogiki, a następnie Szkołę Trenerów Oddechu Prana Vision Rani Spets Edgren oraz Psychodietetykę na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Od 16 lat prowadzi sesje i treningi oddechowe. Od 4 lat doradza w zakresie naturalnego odżywiania dla zachowania i poprawy zdrowia. Jest członkiem zespołu terapeutów w Integrative Medical Center i Kliniki Zdrowia.

Ewa Grzegorowska - Ashtanga Joga

Nauczyciel Ashtanga Jogi wg tradycji Sri K. Pattabhiego Joisa.
Prowadzi zajęcia jogi wg tradycji S.K.Pattabhiego Joisa, we Wrocławiu. W 2011 r rozpoczęła studia w YogaShala pod okiem Maxa Czenszaka. Podjęła również szkolenie nauczycielskie ashtanga jogi z Maxem i jest w ciągłym toku nauczania (Parampara). Posiada dyplom nauczycielski oraz dyplom Europen Acadedy of Astanga Yoga- Manju Jois.

Marek Ścisły - Szachy

Instruktor i sędzia szachowy.
Zawodnik Wrocławskiego Klubu Hetman i redaktor szachowego informatora szachyinfo.pl. Organizator m.in.  Wrocławskich Turniejów Czekoladowych dla dzieci. Zaangażowaniem i entuzjazmem wskrzesił pasję do gry w szachy już u niejednego młodego człowieka.

Please reload