Formaty ONLINE

"Formaty na łączach"

"Formaty na łączach" to cykl zajęć prowadzonych online przez naszych Instruktorów w ramach pracowni muzycznych, tanecznych i ruchowych dla dzieci i dorosłych. Wychodząc naprzeciw warunkom, panującym w obecnej sytuacji i przyłączając się do licznych apeli dotyczących pozostania w domu, przygotowaliśmy dla Państwa liczne propozycje, które pozwolą Wam kontynuować edukację artystyczno-kulturalną z Formatami bez wychodzenia z domu:

PRACOWNIE MUZYCZNE
- zajęcia indywidualne, płatne 

Osoby, które dotychczas rozwijały swoje umiejętności pod okiem naszych Instruktorów, mogą kontynuować naukę za pośrednictwem Internetu. Jest to także świetna okazja, by rozpocząć swoją przygodę z muzyką i teatrem! Za pośrednictwem aplikacji ZOOM prowadzimy następujące zajęcia:

  • zajęcia wokalne

  • nauka gry na pianinie

  • nauka gry na gitarze

  • nauka gry na perkusji

  • zajęcia teatralne dla kandydatów szkół teatralnych (NOWOŚĆ!)

Zapisy na zajęcia prowadzimy w poniedziałki i środy w godzinach od 10:30-15:30 pod numerem telefonu 71 789 33 20, wewn. 1.
Możecie również do nas napisać na adres: wkf@wkformaty.pl. Jeśli w wiadomości podacie swój numer telefonu, oddzwonimy!

PRACOWNIE RUCHOWE I SZACHY 
- zajęcia bezpłatne 

Wspólnie z naszymi Instruktorami mogą Państwo uczestniczyć online w następujących zajęciach:

 

Zajęcia ruchowe i szachy to codzienna dawka ruchu, zabawy i nauki, bez ograniczeń wiekowych - zarówno dla najmłodszych jak i starszych, dzieci, rodziców. Wszystkie formy bezpłatnych zajęć online będziemy regularnie udostępniać na naszej stronie na Facebooku, na stronie www oraz profilu YOUTUBE.

ZAJĘCIA DLA SENIORÓW 
- zajęcia bezpłatne 

 

W ramach cyklu "Aktywny Senior", Seniorzy mogą dołączyć do naszych bezpłatnych zajęć prowadzonych online. Są to:

 

  • zajęcia oddechowo-relaksacyjne

  • zajęcia ruchowo-relaksacyjne

Wszystkie zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu w formie online na naszej stronie na Facebooku:

 

a także

 

  • Senior Gospel Choir

Zajęcia dla członków Senior Gospel Choir Wrocławskiego Klubu Formaty prowadzone są raz w tygodniu na prywatnej grupie Chóru na stronie Facebook.

 

Szczegółowy plan naszych działań znajdziecie poniżej:

Formaty na łączach plan

Wydarzenia online

Poranek Familijny 
#online 

Zapraszamy na serię czterech wyjątkowych Poranków Familijnych i spotkanie z książką online! Autorka książek dla dzieci i młodzieży - Magdalena Zarębska - spotka się z nami w każdą sobotę kwietnia o godzinie 11:00 rano i przeczyta fragment jednej ze swoich książek! O szczegółach będziemy informować na bieżąco w wydarzeniu oraz na stronie na Facebooku!

Część 5 i 6 / Warsztaty plastyczne online

 

SOBOTA, 09.05.2020, GODZ. 11:00

"Papierowy lew" - warsztaty plastyczne

Kategoria wiekowa: 4+

SOBOTA, 16.05.2020, GODZ. 11:00
"Gra w obraz" - warsztaty plastyczne
Kategoria wiekowa: 6+


Zapraszamy serdecznie na dwa kreatywne Poranki Familijne! Zajęcia poprowadzi Krzysztof Bryła. Krzysztof zajmuje się malarstwem oraz edukacja artystyczną. Jest współtwórcą Pracowni Komuny Paryskiej 45 we Wrocławiu w ramach Europejskiej Stolicy Kultury 2016, za którą został nominowany do nagrody Warto! Od 2019 roku prowadzi autorską szkołę artystyczną Zakład Malarstwa we Wrocławiu.

Część 7 / Cyrk #online

SOBOTA, 23.05.2020, godz. 11:00

"Zielonomu Online" - Cyrk #online
Kategoria wiekowa: 4+

Nigdy nie mieliście możliwości zajrzeć do bezdennej walizki Zielonego Klauna? Tym razem będziecie mogli to zrobić! Dzięki najnowszym technologiom filmowym i montażowym Teatr JaSię zagości w waszych domach i spróbuje, w tak nieoczywistej formie dla klaunady, jakim jest Internet, zagospodarować mięśnie twarzy odpowiedzialne za wasz szeroki uśmiech numer 6! Zobaczmy co Ten Zielony przygotował dla Was tym razem?

 

Wernisaż z muzyką #online 
Wojciech Urbańczyk & Dawid Makowski i Szymon Butor

Zapraszamy na niecodzienną odsłonę "Wernisażu z muzyką", w którym będziecie mogli wziąć udział za pośrednictwem Internetu! Swoje prace malarskie zaprezentuje Wojtek Urbańczyk, a koncert online zagrają Szymon Butor i Dawid Makowski.

14.05.2020, godz. 20:00, kategoria wiekowa: dla każdego.