Relaksacja

Relaksacja to cykliczne spotkania jednodniowe, organizowane we Wrocławskim Klubie Formaty dwa razy do roku, tuż przed jesiennym ochłodzeniem oraz podczas wiosennego przebudzenia. Podczas spotkań uczestnicy mają możliwość w spokoju odpocząć od zgiełku codzienności i poprzez uczestnictwo w relaksacyjnych sesjach skumulować zapasy energii potrzebne do działania.

Najbliższy termin spotkania: 07.11.2021

Relaksacja - Odwaga, siła, spokój

Rozpoczęcie zapisów: pierwsza połowa października, więcej informacji wkrótce

 

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie, podczas którego zbierzemy zgromadzoną energię i ukierunkujemy ją na właściwe tory. RELAKSACJA to całodniowe wydarzenie dla tych, którzy pragną aktywnie przygotować się do zimowej pory.

Jest to niezwykłe spotkanie, które we Wrocławskim Klubie Formaty odbywa się dwa razy do roku i tym razem mamy przyjemność zaprosić wszystkich do udziału w jesiennej odsłonie.

Program jednodniowego wydarzenia obejmuje trzy etapy, następujące po sobie:

Etap I - Relaks w ruchu - 90 minut

W tej części rozluźnimy mięśnie i pozbędziemy się napięć poprzez relaksacyjne zajęcia ruchowe.
Swobodne improwizacje ruchowe, automasaże, rozluźnienie mięśni ciała i twarzy oraz pobudzenie aktywności fizycznej wzmocnią i zintegrują nasze ciało, obniżą poziom stresu i poprzez ruchową stymulację - zwiększą poziom hormonów szczęścia.

Etap II - Praca z oddechem - 90 minut

Nauczymy się kontrolować i świadomie oddychać podczas uwalniającej sesji, podczas której poznamy techniki, które następnie można będzie samodzielnie wykorzystywać w domu. Terapie oddechowe szczególnie polecane są osobom bardzo aktywnym umysłowo, mającym skłonności do nadmiernego kontrolowania.

Etap III - Kąpiel w dźwiękach - koncert mis i gongów tybetańskich - 60 minut

Koncert mis i gongów tybetańskich to doskonałe zwieńczenie poprzednich dwóch bloków Relaksacji. Wibracje, które rezonują z naszym ciałem, uruchamiają procesy samoleczenia, wprowadzają w stan spokoju i harmonii. To podróż muzyczna wgłąb siebie, polegająca na skupieniu się w momencie tu i teraz.

Po każdym z etapów następuje półgodzinna przerwa.

Dodatkowe informacje:

Prosimy wziąć ze sobą wygodny strój sportowy, matę do ćwiczeń (jeśli nie posiadasz, będzie można skorzystać z dostępnych na miejscu), koc lub śpiwór (podczas sesji oddechowej ciało będzie się wychładzać, więc warto mieć czym się otulić), coś do jedzenia.

Woda, kawa, herbata i skromny poczęstunek dostępne będą na miejscu.

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy ruszą już niedługo, więcej informacji wkrótce. 

Koszt udziału w wydarzeniu to 55 zł, opłaty można dokonać bezpośrednio w kasie Wrocławskiego Klubu Formaty (płatność wyłącznie gotówką) lub przelewem (w tytule wpisując Relaksacja, imię i nazwisko).
Dodatkowo dla osób legitymujących się Wrocławską Kartą Seniora uczestnictwo w RELAKSACJI jest bezpłatne (ILOSĆ MIEJSC DARMOWYCH JEST OGRANICZONA!)