Relaksacja

Relaksacja to cykliczne spotkania jednodniowe, organizowane we Wrocławskim Klubie Formaty dwa razy do roku, tuż przed jesiennym ochłodzeniem oraz podczas wiosennego przebudzenia. Podczas spotkań uczestnicy mają możliwość w spokoju odpocząć od zgiełku codzienności i poprzez uczestnictwo w relaksacyjnych sesjach skumulować zapasy energii potrzebne do działania.

Najbliższy termin spotkania: 01.03.2020

Relaksacja - Wiosenne przebudzenie

 

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie, podczas którego zbierzemy zgromadzoną energię i ukierunkujemy ją na właściwe tory. RELAKSACJA to całodniowe wydarzenie dla tych, którzy pragną aktywnie otrząsnąć się po zimowym spoczynku i z nową energią wejść w wiosenne przebudzenie.

Jest to niezwykłe spotkanie, które we Wrocławskim Klubie Formaty odbywa się dwa razy do roku i tym razem mamy przyjemność zaprosić wszystkich do udziału w wiosennej odsłonie.

Program jednodniowego wydarzenia obejmuje trzy etapy, następujące po sobie:

Etap I - Relaks w ruchu - 90 minut

W tej części rozluźnimy mięśnie i pozbędziemy się napięć poprzez relaksacyjne zajęcia ruchowe.
Swobodne improwizacje ruchowe, automasaże, rozluźnienie mięśni ciała i twarzy oraz pobudzenie aktywności fizycznej wzmocnią i zintegrują nasze ciało, obniżą poziom stresu i poprzez ruchową stymulację - zwiększą poziom hormonów szczęścia.

Etap II - Praca z oddechem - 90 minut

Nauczymy się kontrolować i świadomie oddychać podczas uwalniającej sesji, podczas której poznamy techniki, które następnie można będzie samodzielnie wykorzystywać w domu. Terapie oddechowe szczególnie polecane są osobom bardzo aktywnym umysłowo, mającym skłonności do nadmiernego kontrolowania.

Etap III - Kąpiel w dźwiękach - koncert mis i gongów tybetańskich - 60 minut

Koncert mis i gongów tybetańskich to doskonałe zwieńczenie poprzednich dwóch bloków Relaksacji. Wibracje, które rezonują z naszym ciałem, uruchamiają procesy samoleczenia, wprowadzają w stan spokoju i harmonii. To podróż muzyczna wgłąb siebie, polegająca na skupieniu się w momencie tu i teraz.

Po każdym z etapów następuje półgodzinna przerwa.

Dodatkowe informacje:

Prosimy wziąć ze sobą wygodny strój sportowy, matę do ćwiczeń (jeśli nie posiadasz, będzie można skorzystać z dostępnych na miejscu), koc lub śpiwór (podczas sesji oddechowej ciało będzie się wychładzać, więc warto mieć czym się otulić), coś do jedzenia.

Woda, kawa, herbata i skromny poczęstunek dostępne będą na miejscu.

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy pod nr telefonu 71 789 33 20 (wewn.1).

Koszt udziału w wydarzeniu to 45 zł, opłaty można dokonać bezpośrednio w kasie Wrocławskiego Klubu Formaty (płatność wyłącznie gotówką) lub przelewem (w tytule wpisując Relaksacja, imię i nazwisko).
Dodatkowo dla osób legitymujących się Wrocławską Kartą Seniora uczestnictwo w RELAKSACJI jest bezpłatne.

Bilety na wydarzenia:

Going JPG.jpg

Partner:

Nasz_Wrocław.jpg

© 2018-2020 Wrocławski Klub Formaty