Nowy sezon artystyczny - Nowości WKF

Już 2.09.2019 ruszamy z zapisami na nowy sezon artystyczny we Wrocławskim Klubie Formaty. Do naszej oferty dołączają w tym roku nowe, ciekawe propozycje. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą EDUKACJI KULTURALNEJ.


NOWOŚCI WE WROCŁAWSKIM KLUBIE FORMATY:

Taniec współczesny dla młodzieży | Grupa taneczna w przedziale wiekowym 12-16 lat

Praca z ciałem, ćwiczenia koordynacyjne, nauka podstaw tańca klasycznego i współczesnego oraz ćwiczenia w przestrzeni rozwijają muzykalność oraz wspomagają pracę nad prawidłową sylwetką.


Pracownia plastyczna „Mały Picasso” | Zajęcia plastyczne z nauką języka angielskiego

Propozycja skierowana do dzieci w wieku 3-5 lat. Na zajęciach najmłodsi poznają różnorodne techniki plastyczne, a forma zajęć łącząca zabawę z twórczym działaniem działa stymulująco na wyobraźnię i kreatywność. Tematyczne zajęcia wprowadzają elementy języka angielskiego, które rozwijają umiejętności językowe i pamięć.


Formy użytkowe | Zajęcia plastyczne dla dzieci w przedziale wiekowym 6-12 lat

Podczas spotkań uczestnicy poznają różnorodne techniki plastyczno-techniczne, za pomocą których tworzą wyjątkowy przedmiot – kartkę okolicznościową, zakładkę do książek czy torbę na zakupy. To świetna zabawa w grupie oraz ciekawa nauka o wykorzystaniu dostępnych materiałów w celu kreatywnego tworzenia unikalnych przedmiotów codziennego (i nie tylko) użytku.


Pracownia teatralna | Teatr dla wszystkich chętnych od 13 roku życia

Wyjątkowe zajęcia, które doskonalą ekspresję, dykcję, wspomagają emisję głosu i umiejętności ruchowe, a także pozwalają rozwijać wyobraźnię, kreatywność, ucząc zarazem współpracy w grupie. Uczestnicy pod czujnym okiem instruktorki i reżyserki przygotowują jedyny w swoim rodzaju spektakl prezentowany pod koniec sezonu artystycznego WKF.


Zajęcia oddechowe | Profilaktyka zdrowia

Uczestnicy spotkań pracują nad oddechem przeponowym, a także uczą przyjmować odpowiednią postawę ciała i poprzez ćwiczenia oddechowe dążyć do rozluźnienia i relaksacji. Zajęcia dla osób dorosłych bez górnej granicy wieku.


Gimnastyka 5+ | Zajęcia sportowe dla dzieci od 5 roku życia

Podczas zajęć uczestnicy wykonują zestaw ćwiczeń gimnastycznych, połączonych z ćwiczeniami pilates, torami przeszkód i piosenkami, które wpływają pozytywnie na postawę, metabolizm, ogólne wzmocnienie ciała, a także pomagają rozluźnić się i zrelaksować poprzez ruch.


Zajęcia „Zdrowy Senior” | Zajęcia oddechowo-ruchowe i zajęcia dietetyczne

Zajęcia skupiać się będą na profilaktyce zdrowia i zatrzymaniu upływu lat osób starszych. Uczestnicy spotkań pracują nad oddechem przeponowym, który oczyszcza, regeneruje i dodaje sił, a także poznają tajniki zdrowego żywienia oraz wskazania i przeciwwskazania żywieniowe odpowiednie do grupy wiekowej. Zajęcia bezpłatne.


Malarstwo, grupa senior

Zajęcia z malarstwa dla seniorów. Podczas spotkań uczestnicy poznają podstawy różnych technik malarstwa sztalugowego i będą mieli możliwość rozwijania swoich umiejętności twórczych. Praca z różnorodnymi kompozycjami w miłym towarzystwie oraz przyjemnej i relaksującej atmosferze. Zajęcia bezpłatne.


Zapisy i informacje:


tel. 71 789 33 20, wewn. 1
Wyróżnione posty