Wydarzenia w październiku w Formatach

Październik jest miesiącem, w którym mamy Państwu do zaproponowania wiele ciekawych wydarzeń. Rozpoczynamy ten miesiąc od dużego i ważnego koncertu jakim jest Jazz Time, który organizujemy dwa razy do roku i do którego zapraszamy prawdziwe gwiazdy polskiej muzyki jazzowej. Podczas kolejnej odsłony Jazz Time doświadczymy koncertów zespołów RGG oraz Piotr Wojtasik Quintet.

Więcej: Jazz Time // RGG / Piotr Wojtasik Quintet

18 października - NOWOŚĆ w Formatach, jaką jest Stand-up! Ta popularna forma rozrywki ma swoje stałe grono odbiorców. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, postanowiliśmy zaprosić do Formatów najgorętsze nazwiska i trzy razy na kwartał będziemy prezentowali najpopularniejszych artystów stand-upowych! Jako pierwsi wystąpią: Ewa Błachnio i Bartosz Gajda!

Więcej: Stand-up w Formatach / Błachnio & Gajda

Poranki Familijne cieszą się Państwa dużym zainteresowaniem, a szczególnie Teatry, które zapraszamy w ramach tego cyklu. 19 października wystąpi dla Państwa "Teatr Złota Kaczka". Spektakl kukiełkowy będzie opowieścią o podróży dwóch przyjaciół - niedźwiedzia i tygrysa do Panamy, krainy ich marzeń. W czasie tej wędrówki spotykają oni mysz, lisa, krowę, zająca i jeża oraz wronę. Co z tej przygody wyniknie...?

Więcej: Poranek Familijny / Teatr

Twórczość Agnieszki Osieckiej jest chyba dobrze znana każdemu. Wybitna poetka, autorka tekstów piosenek odpowiada za sukces ogromnej ilości przebojów, które spopularyzowali tacy artyści jak Maryla Rodowicz, Magda Umer, Seweryn Krajewski, Kalina Jędrusik i wielu innych. Wrocławski muzyk - Krzysztof Żesławski - postanowił przygotować koncert upamiętniający twórczość tej wybitnej Artystki, tworząc projekt "Osiecka na jazzowo". W koncercie wystąpią: Krzysztof Żesławski, Łukasz Perek i znakomita wrocławska wokalistka Natalia Lubrano.

Więcej: Osiecka na jazzowo / Krzysztof Żesławski TRIO

W organizowanym przez nas cyklu "Przydasie", tym razem, w doniczkach z terakoty sadzić będziemy trzy rodzaje różnych roślin oczyszczających powietrze. Prowadzący opowie o każdym gatunku rośliny, o jej pielęgnacji i wymaganiach. Uczestnicy samodzielnie przygotują podłoże i zasadzą rośliny. Zajęcia to doskonała zabawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Na warsztatach zapewniamy ceramiczne naczynia, rośliny i naturalne materiały dekoracyjne oraz niezbędne materiały techniczne.

Więcej: PRZYDASIE | Rośliny oczyszczające powietrze

Ważnym wydarzeniem w październiku będzie Before Ambientalny - koncert, który jest zapowiedzią tegorocznego - X Festiwalu Ambientalnego! Podczas Before Ambientalnego wystąpią: Marek Kamiński, Orson Hentschel oraz Loscil. Gorąco zapraszamy wszystkich Fanów muzyki ambientowej!

Więcej: Before Ambientalny 2019

27 października odbędzie się kolejny "Wernisaż z muzyką", podczas którego swoje malarstwo zaprezentuje Barbara Jankowska-John, oraz wystąpi zespół Avi Jazzar. Serdecznie zapraszamy!

Więcej: Wernisaż z muzyką // Barbara Jankowska-John & Avi Jazzar

Ostatnie posty
Archiwum