Feriada w Formatach 2020

Wrocławski Klub Formaty po raz kolejny organizuje niezwykłe wydarzenie dla dzieci podczas ferii zimowych: Feriada w Formatach 2020 – zapisy od 2 grudnia 2019. Nadchodząca odsłona zimowych zajęć dla dzieci w wieku 6-11 lat odbędzie się pod hasłem "Zimowi Bohaterowie". W czasie dwóch dostępnych do wyboru tygodni, uczestnicy pod czujnym okiem Instruktorów wezmą udział w licznych zajęciach edukacyjnych, muzycznych, plastycznych i ruchowych, które rozwijają indywidualną kreatywność i umiejętności pracy w grupie. Na Zimowych Bohaterów czekają, między innymi: Dzień Przyjaciół Zwierzaka, Dzień Poszukiwaczy Skarbów, Dzień Odkrywców, Dzień Książki czy Dzień Ziemi, w trakcie których odbędą się przygotowane przez Instruktorów gry i zabawy ruchowe, zawody sportowe, kreatywne zajęcia plastyczne i muzyczne, zabawy integracyjne, a także pogadanki ekologiczne (i nie tylko), pokazy filmowe i wspólne wyjścia na film lub do innej instytucji kultury. Uczestnicy poprzez zabawę i integrację poznawać będą świat roślin i zwierząt, technologii, ekologii, a także odkryją fascynujące tajemnice historii, a na spotkaniach z ciekawymi gośćmi – specjalistami z wybranych dziedzin poznają tajniki różnych zawodów i specjalizacji. Każdy tydzień przygotowany jest indywidualnie, rozkład zajęć różni się i jest urozmaicony odmiennymi formami aktywności. Zapisy na Feriadę w Formatach 2020 ruszają już 2 grudnia 2019, o godzinie 13:00. Zapisów można dokonać osobiście w Biurze WKF lub telefonicznie pod numerem 71 789 33 20 wewn. 1, od poniedziałku do piątku w godz. 13:00-20:30. TERMINY I KOSZT: I tydzień: 10-14.02.2020 - koszt 265 zł (5 dni) II tydzień: 17-21.02.2020 - koszt 265 zł (5 dni) Zajęcia odbywają się w godzinach 9:30-15:30. Przed zgłoszeniem dzieci należy zapoznać się z REGULAMINEM<-- dokument do pobrania

Potwierdzeniem uczestnictwa dziecka w zajęciach jest uiszczenie opłaty do 3 dni roboczych od zapisu oraz dostarczenie wypełnionej Deklaracji uczestnika.<-- dokument do pobrania.

Opłatę można wnosić osobiście w kasie WKF (płatność wyłącznie gotówką) lub przelewem na konto (w tytule Feriada, imię i nazwisko uczestnika oraz tydzień) Zapraszamy!

Ostatnie posty
Archiwum