Wydarzenia w grudniu w Formatach


Ostatni miesiąc w roku we Wrocławskim Klubie Formaty to miesiąc ciepły, radosny i rodzinny.

Już 6 grudnia zapraszamy na Mikołajkowy Pokaz Taneczny - występ uczestników Pracowni tanecznych połączony z wystawą prac uczestników Pracowni plastycznych. Rozpoczęcie wydarzenia planujemy na godzinę 18:00. Wstęp z bezpłatnymi wejściówkami (do odbioru w Biurze Programowym WKF).

Więcej: Taniec Mikołajkowy

13 grudnia - aż dwa wydarzenia.

Trzeci już Stand-up w Formatach! Tę odsłonę swoim występem uświetni Igor Kwiatkowski. Artysta kabaretowy, autor tekstów i znakomity aktor niezawodowy. Spotkanie z nim to gwarancja wielkich emocji i radosnych wspomnień, które pozostaną z Państwem przez lata. Dajcie się oczarować jego niepowtarzalnemu urokowi, błyskotliwej ripoście i niezrównanemu talentowi!

Niestety w chwili obecnej wszystkie bilety zostały wyprzedane, ale bądźcie czujni, być może coś jeszcze się zmieni.

Więcej: Stand-up w Formatach / Igor Kwiatkowski

Ostatnie w tym roku kalendarzowym "Przydasie", tym razem pod znakiem świątecznego malowania bombek. Będzie to spotkanie, podczas którego uczestnicy poznają różne techniki ozdabiania szklanych bombek. Taki ręcznie wykonany ornament uświetni każdą domową choinkę lub będzie oryginalnym prezentem dla najbliższych. Na warsztatach zapewniamy szklane bombki, materiały dekoracyjne oraz niezbędne materiały techniczne.

Więcej: PRZYDASIE | Ręcznie malowane bombki

Poranki Familijne cieszą się Państwa dużym zainteresowaniem, a szczególnie Teatry, na które zapraszamy w ramach tego cyklu. 14 grudnia wystąpi dla Państwa "Teatr Blaszany Bębenek". Spektakl „Czerwony kapturek” to luźna adaptacja baśni Charles’a Perraulta o tym samym tytule. Nasze przedstawienie opowiada o przygodach znanej na całym świecie dziewczynki w czerwonym kapturku. Aktorzy przeniosą Państwa do świata baśni, gdzie spotkacie nie tylko Czerwonego Kapturka i złego wilka, ale również wiele innych, równie barwnych postaci. Przedstawienie jest wesołe oraz zachęca najmłodszych do wspólnej zabawy.

Więcej: Poranek Familijny / Teatr

15 grudnia odbędzie się kolejny "Wernisaż z muzyką", podczas którego swoje malarstwo zaprezentuje Artur Kardamasz, oraz wystąpi Małgorzata Szapował z recitalem "Wszystkie Twarze Kobiety". Serdecznie zapraszamy!

Więcej: Wernisaż z muzyką // Artur Kardamasz & Małgorzata Szapował

Ostatnie posty
Archiwum