Wydarzenia w styczniu w Formatach

January 9, 2020

 

 

W Nowym Roku Wrocławski Klub Formaty zaprasza na liczne wydarzenia.

 

Już 10 stycznia zapraszamy na Koncert świąteczny, podczas którego wystąpią przed Państwem znakomici muzycy z zespołu Freewolni Smooth Jazz Quartet, a dodatkowego uroku doda występ Senior Gospel Choir, działającego we Wrocławskim Klubie Formaty od 2018 roku.

Wstęp z bezpłatnymi wejściówkami (do odbioru w Biurze Programowym WKF). 

 

Więcej: Koncert świąteczny

 

 

17go stycznia kolejna odsłona Stand-up w Formatach. Tym razem na deskach sceny Formatów wystąpią Damian "Wiking" Usewicz oraz Michał Pałubski. Dwóch nietuzinkowych artystów, szeroko znanych w świecie stand up rozbawi Was do łez. 

Więcej: Stand-up w Formatach / Usewicz & Pałubski

 

 

Poranek Familijny w wydaniu styczniowym to spotkanie z Magią. 18.01.2020 r. Wrocławski Klub Formaty odwiedzi Iluzjonista Damian Kość, dla którego iluzja początkowo była pasją, a obecnie stała się sposobem na życie. Dwukrotny Mistrz Polski („Najbardziej Artystyczny Występ”), Wicemistrz Polski, uczestnik I edycji „Mam talent”.

Więcej: Poranek Familijny / Magia

 

 

19 stycznia zapraszamy na "Wernisaż z muzyką", spotkanie sztuki na dwóch poziomach - malarskim i muzycznym. Podczas spotkania swoje malarstwo zaprezentuje Rafał Dalek, a wernisaż uświetni swoim występem dwóch muzyków - Szymon Butor oraz Dawid Makowski. Serdecznie zapraszamy!

Więcej: Wernisaż z muzyką // Rafał Dalek oraz Butro&Makowski

 

 

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie! 25.01.2020 o godzinie 12:00 odbędzie się wyjątkowy Bal karnawałowy. Zaproszone są wszystkie dzieci w wieku 2-8 lat wraz z opiekunami.

Animatorzy zabawy przeniosą wszystkich uczestników do krainy śmiechu, tańców i frajdy, gdzie podczas dwóch godzin poprowadzą liczne gry i zabawy integracyjne oraz wiele konkursów, w tym dwa najważniejsze: Konkurs Strojów Karnawałowych oraz Konkurs na Króla i Królową Balu. Dodatkowo przewidziane jest malowanie twarzy oraz duuużo balonów.

Więcej: Bal karnawałowy

 

 

Pierwsze w Nowym Roku warsztaty z cyklu "Przydasie". 

Wchodzimy w rok 2020 z nowymi postanowieniami, jednym z nich jest postanowienie życia bardziej eko. Nie jest to tylko chwilowa moda i mamy nadzieję zainspirować wszystkich uczestników do tego, aby bardziej uważnie robili zakupy i gospodarowali w domu.

Eko sztuczki to kameralne spotkanie w luźnej atmosferze, podczas którego poznamy kilka sprytnych sposobów na zmniejszenie ilości domowych odpadów, ponowne wykorzystanie zużytych przedmiotów i zainspirujemy się wzajemnie do eko-gospodarzenia.

 

Więcej: PRZYDASIE | Eko-sztuczki

 

 

Udostępnij
Udostępnij
Please reload

Wyróżnione posty

Rok artystyczny 2020/2021

August 25, 2020

1/1
Please reload

Ostatnie posty

April 15, 2020

April 10, 2020

Please reload

Archiwum
Please reload

Bilety na wydarzenia:

Going JPG.jpg

Partner:

Nasz_Wrocław.jpg

© 2018-2020 Wrocławski Klub Formaty