Wydarzenia w lutym w Formatach

February 3, 2020

 

 

W tym roku luty zapowiada się ciepło i my również ciepło zapraszamy do Wrocławskiego Klubu Formaty na następujące wydarzenia:

 

Feriada w Formatach 2020

Wrocławski Klub Formaty po raz kolejny organizuje niezwykłe wydarzenie dla dzieci podczas ferii zimowych: Feriada w Formatach 2020 – wciąż mamy wolne miejsca.

 

Nadchodząca odsłona zimowych zajęć dla dzieci w wieku 6-11 lat odbędzie się pod hasłem "Zimowi Bohaterowie". W czasie dwóch dostępnych do wyboru tygodni, uczestnicy pod czujnym okiem Instruktorów wezmą udział w licznych zajęciach edukacyjnych, muzycznych, plastycznych i ruchowych, które rozwijają indywidualną kreatywność i umiejętności pracy w grupie. Na Zimowych Bohaterów czekają, między innymi: Dzień Przyjaciół Zwierzaka, Dzień Poszukiwaczy Skarbów, Dzień Odkrywców, Dzień Książki czy Dzień Ziemi, w trakcie których odbędą się przygotowane przez Instruktorów gry i zabawy ruchowe, zawody sportowe, kreatywne zajęcia plastyczne i muzyczne, zabawy integracyjne, a także pogadanki ekologiczne (i nie tylko), pokazy filmowe i wspólne wyjścia na film lub do innej instytucji kultury.

 

 

Więcej: Feriada w Formatach 2020

 

 

Poranek Familijny NOWOŚĆ! Prezentujemy "Poranek Familijny" i spotkanie z książką! Dnia 22 lutego Magdalena Zarębska - autorka książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych poprowadzi warsztaty dla dzieci, których bohaterem będzie maleńkie słoniątko. Razem z nim przeniesiemy się do Afryki - będziemy poznawać ten kontynent za pomocą różnych zmysłów. Będą gry i zabawy ruchowe, a także wspólne czytanie książki "Nadchodzi Słoniątko". 

Więcej: Poranek Familijny / Książka

 

 

23 lutego zapraszamy na "Wernisaż z muzyką", podczas którego podziwiać będziemy mogli rysunki autorstwa Izabeli Banaszek, a także posłuchamy koncertu I MAKE LIMBO. Serdecznie zapraszamy!

Więcej: Wernisaż z muzyką // Izabela Banaszek oraz i make limbo

 

 

Lutowe "Przydasie" to przygotowanie do wiosny. 

Wraz ze zbliżającym się przedwiośniem zadbamy o świeżość w naszym domu i stworzymy własny zielony kącik. Brak balkonu czy tarasu nie musi oznaczać braku możliwości. Na warsztatach każdy będzie miał możliwość stworzenia własnego miniaturowego domowego zielnika - ozdobimy zindywidualizowane pojemniki tak, by pasowały do Waszych wnętrz, od Was również będzie zależeć czy porosną ziołami czy zakwitną ulubionymi kwiatami. Zapraszamy 28 lutego.

Więcej: PRZYDASIE | Domowy ogród

 

 

Udostępnij
Udostępnij
Please reload

Wyróżnione posty

Formaty zostają w domu

April 3, 2020

1/1
Please reload

Ostatnie posty

April 15, 2020

April 10, 2020

Please reload

Archiwum
Please reload

Bilety na wydarzenia:

Going JPG.jpg

Partner:

Nasz_Wrocław.jpg

© 2018-2020 Wrocławski Klub Formaty