Wydarzenia w lutym w Formatach


W tym roku luty zapowiada się ciepło i my również ciepło zapraszamy do Wrocławskiego Klubu Formaty na następujące wydarzenia:


Feriada w Formatach 2020

Wrocławski Klub Formaty po raz kolejny organizuje niezwykłe wydarzenie dla dzieci podczas ferii zimowych: Feriada w Formatach 2020 – wciąż mamy wolne miejsca.

Nadchodząca odsłona zimowych zajęć dla dzieci w wieku 6-11 lat odbędzie się pod hasłem "Zimowi Bohaterowie". W czasie dwóch dostępnych do wyboru tygodni, uczestnicy pod czujnym okiem Instruktorów wezmą udział w licznych zajęciach edukacyjnych, muzycznych, plastycznych i ruchowych, które rozwijają indywidualną kreatywność i umiejętności pracy w grupie. Na Zimowych Bohaterów czekają, między innymi: Dzień Przyjaciół Zwierzaka, Dzień Poszukiwaczy Skarbów, Dzień Odkrywców, Dzień Książki czy Dzień Ziemi, w trakcie których odbędą się przygotowane przez Instruktorów gry i zabawy ruchowe, zawody sportowe, kreatywne zajęcia plastyczne i muzyczne, zabawy integracyjne, a także pogadanki ekologiczne (i nie tylko), pokazy filmowe i wspólne wyjścia na film lub do innej instytucji kultury.


Więcej: Feriada w Formatach 2020


Poranek Familijny NOWOŚĆ! Prezentujemy "Poranek Familijny" i spotkanie z książką! Dnia 22 lutego Magdalena Zarębska - autorka książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych poprowadzi warsztaty dla dzieci, których bohaterem będzie maleńkie słoniątko. Razem z nim przeniesiemy się do Afryki - będziemy poznawać ten kontynent za pomocą różnych zmysłów. Będą gry i zabawy ruchowe, a także wspólne czytanie książki "Nadchodzi Słoniątko".

Więcej: Poranek Familijny / Książka

23 lutego zapraszamy na "Wernisaż z muzyką", podczas którego podziwiać będziemy mogli rysunki autorstwa Izabeli Banaszek, a także posłuchamy koncertu I MAKE LIMBO. Serdecznie zapraszamy!

Więcej: Wernisaż z muzyką // Izabela Banaszek oraz i make limbo

Lutowe "Przydasie" to przygotowanie do wiosny.

Wraz ze zbliżającym się przedwiośniem zadbamy o świeżość w naszym domu i stworzymy własny zielony kącik. Brak balkonu czy tarasu nie musi oznaczać braku możliwości. Na warsztatach każdy będzie miał możliwość stworzenia własnego miniaturowego domowego zielnika - ozdobimy zindywidualizowane pojemniki tak, by pasowały do Waszych wnętrz, od Was również będzie zależeć czy porosną ziołami czy zakwitną ulubionymi kwiatami. Zapraszamy 28 lutego.

Więcej: PRZYDASIE | Domowy ogród

Ostatnie posty
Archiwum