Wydarzenia w marcu w Formatach


Marzec we Wrocławskim Klubie Formaty bogaty i obfity w różnorodne wydarzenia:


Relaksacja | Wiosenne przebudzenie

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie, podczas którego zbierzemy zgromadzoną energię i ukierunkujemy ją na właściwe tory. RELAKSACJA to całodniowe wydarzenie dla tych, którzy pragną aktywnie otrząsnąć się po zimowym spoczynku i z nową energią wejść w wiosenne przebudzenie. Jest to niezwykłe spotkanie, które we Wrocławskim Klubie Formaty odbywa się dwa razy do roku i tym razem mamy przyjemność zaprosić wszystkich do udziału w wiosennej odsłonie.

Więcej: Relaksacja | Wiosenne przebudzenie


Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy serdecznie na koncert. 8 marca wystąpi przed Państwem Małgorzata Wojciechowska z zespołem - będzie to wydarzenie promujące jej najnowszą płytę pt. "Lubczyk"!


Wstęp na wydarzenie dla Pań bezpłatny (z darmowymi wejściówkami do odbioru w biurze WKF), Panowie - bilet 25 zł.

Więcej: Dzień Kobiet w Formatach


BEFORE AMBIENTALNY 2020 to zapowiedź tegorocznego Festiwalu Ambientalnego, który odbędzie się pod koniec listopada we Wrocławiu. 14 marca we Wrocławskim Klubie Formaty zagrają: Grzegorz Bojanek live Bersarin Quartett live 5.1 surround concert

Więcej: Before Ambientalny 2020W marcu po raz pierwszy na deskach sceny Wrocławskiego Klubu Formaty zagości MUSICAL. Dnia 21 marca WYJĄTKOWO o godzinie 12:00 zapraszamy na wyjątkowe widowisko.


"Emeraldia" to spektakularne widowisko muzyczne dla dzieci i młodzieży, wystawiane przez dzieci i młodzież. Czerpie ono z dorobku irlandzkiej kultury, tradycji, muzyki i tańca.

Więcej: Poranek Familijny / Musical

22 marca zapraszamy na "Wernisaż z muzyką", podczas którego zobaczymy malarstwo Jarosława Rymarza, oraz posłuchamy koncertu w wykonaniu zespołu Charles Pakowsky. Serdecznie zapraszamy!

Więcej: Wernisaż z muzyką // Jarosław Rymarz & Charles PakowskyJazz Time Film to wydarzenie poprzedzające cykliczne spotkanie z jazzem we Wrocławskim Klubie Formaty. 27 marca zapraszamy na pokaz filmu "Amazing Grace: Aretha Franklin" w systemie dźwiękowym 5.1 we Wrocławskim Klubie Formaty!

Jest to wydarzenie odbywające się w ramach cyklu "Jazz Time".


„Amazing Grace: Aretha Franklin” to historia amerykańskiej muzyki zapisana na filmie który nigdy nie ujrzał światła dziennego! Perypetie twórców obrazu nie pozwoliły im pokazać swojego dzieła przez ponad 46 lat! Film ukazuje nie tylko wpływ Afroamerykanów na amerykańską kulturę początku lat siedemdziesiątych XX wieku…

Więcej: Jazz Time Film
Natomiast dwa dni później, 29 marca, zapraszamy na kolejną odsłonę koncertu Jazz Time organizowanego przez Wrocławski Klub Formaty! Wystąpią: Tubis Trio oraz Consolidation Quintet! TUBIS TRIO - Docenione przez krytyków trio jazzowe tworzą od 2008 roku Maciej Tubis (fortepian), Paweł Puszczało (kontrabas) oraz Przemek Pacan (perkusja). CONSOLIDATION QUINTET - Zespół, który powstał z potrzeby serca i ducha, przekazania własnych przeżyć oraz przemyśleń muzycznych szerszej publiczności. Jest konsolidacją kwintetów Dominika Gawrońskiego (trąbka, flugelhorn) i Kuby Lechkiego (perkusja). Kwintet zasilają niepowtarzalni: Adam Bławicki - saksofon tenorowy, sopranowy, klarnet basowy Filip Miguła - fortepian Bartek Chojnacki - kontrabas

Więcej: Jazz Time // Tubis Trio & Consolidation QuintetWrocławski Klub Formaty zaprasza na przedświąteczne warsztaty z cyklu Przydasie. Na marcowym spotkaniu będziemy mieli okazję wykonać wybraną ozdobę wielkanocną - ozdobny stroik z rzeżuchą, kolorową wydmuszkę, świąteczną girlandę lub wianuszek na stół. Każda z wybranych ozdób uświetni świąteczny stół lub ozdobi mieszkanie. Zapraszamy 27 marca o godzinie 18:00.

Więcej już wkrótce.Ostatnie posty
Archiwum