Formaty na łączach | Wydarzenia w czerwcu


Choć na dworze coraz piękniej, a pogoda zachęca do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, my wciąż prężnie działamy online. Wszystkich, którzy w domowym zaciszu pragną wziąć udział w naszych zajęciach serdecznie zapraszamy. Spotykamy się od poniedziałku do piątku naszej stronie FB w serii bezpłatnie udostępnianych zajęć online:


Taniec współczesny z Karoliną - w poniedziałki i środy o 17:00 Taniec towarzyski z Karoliną - we wtorki o 16:00

Zajęcia muzyczno-ruchowe z Magdą - we wtorki o 17:00

Aktywny senior - w środy o 11:00

Nie zasiedź się w domu! Zajęcia pilates - w czwartki o 17:00

Dodatkowo prowadzimy zajęcia Senior Gospel Choir dla jego uczestników.

Prowadzimy również indywidualne zajęcia online wokalne, gry na pianinie, gitarze i perkusji (zajęcia płatne, obowiązują zapisy).


Z okazji Dnia Dziecka zorganizowaliśmy dla Was wyjątkowe wydarzenie online:

Poranek familijny MAGIA online


PONIEDZIAŁEK, 01.06.2020, GODZ. 11:00

Formaty odwiedzi iluzjonista Damian Kość, wyjątkowy gość, dla którego iluzja początkowo była pasją, a obecnie stała się sposobem na życie. Dwukrotny Mistrz Polski („Najbardziej Artystyczny Występ”), Wicemistrz Polski, uczestnik I edycji „Mam talent”. Będziemy świadkami zaczarowanego widowiska familijnego online, podczas którego przeniesiemy się do świata Magii i Iluzji. Będzie to z pewnością przede wszystkim dobra zabawa i ogrom śmiechu dla każdego członka rodziny, od najmłodszych do tych najstarszych, którym towarzyszyć będzie humor, zachwyt oraz potężna dawka magii! Poniższy link przeniesie Was do Krainy Magii na naszym kanale YOUTUBE.
Wernisaż z Muzyką - 18 czerwca 2020 o godzinie 20:00

W czwartek 18.06.2020 o godzinie 20:00 zapraszamy na ostatni w tym sezonie artystycznym Wernisaż z Muzyką. Już wkrótce umieścimy więcej informacji na temat występujących artystów, tymczasem bądźcie czujni i często nas odwiedzajcie online!


Linki do wydarzeń online pojawią się w wydarzeniu, na naszym Facebooku oraz na kanale YouTube.

Ostatnie posty
Archiwum