Lato '20 z Formatami


Jesteśmy gotowi na aktywne lato z Formatami!

Od jakiegoś czasu prężnie przygotowujemy się do powrotu do zajęć stacjonarnych od września, ale już w sierpniu ruszamy z wakacyjnymi zajęciami ruchowymi.

Na niecierpliwych czeka pięć propozycji zajęć wakacyjnych:


ZAJĘCIA MUZYCZNO-RUCHOWE dla dzieci (1,5 do 4 lat) z rodzicem/opiekunem (60 min)


Zajęcia muzyczno-ruchowe z uwzględnieniem Treningu słuchowego Magdy Krawczun oraz części plastyczno-sensorycznej to przyjemne i wartościowe zajęcia, które śmiało można nazwać "wstępem do przedszkola". Proponują one najmłodszym gimnastykę, logorytmikę, plastykę oraz wspólne zabawy w kręgu z uwzględnieniem swobodnych improwizacji, które dają poczucie swobody i pomagają uwolnić kreatywność.

Zajęcia są świetną okazją do nauki przebywania z innymi, co wpływa na szybszą adaptację w przedszkolu, ale również wspomagają pogłębianie więzi rodzinnych.


TERMIN W SIERPNIU: każdy wtorek (z wyjątkiem 25.08.), godz. 17:30-18:30

KOSZT: 35 zł / zajęcia

***

GIMNASTYKA 5+ dla dzieci (60 min)

Zapraszamy dzieci od 5 roku życia na sportowe zajęcia, na których proponujemy dużą dawkę zdrowego ruchu. Na zajęcia składają się zestawy ćwiczeń gimnastycznych, pilates dla dzieci, tory przeszkód, piosenki połączone z ruchem oraz swobodne improwizacje muzyczno-ruchowe. Korzyści dla dzieci: · przeciwdziałanie dziecięcej otyłości oraz wadom stóp i postawy ciała, · bardziej wyprostowana sylwetka, · wzmocnione ciało, · poprawa koncentracji i koordynacji wzrokowo-ruchowo-słuchowej niezbędnej do nauki czytania i pisania, · uczucie "lekkości" i rozluźnienia. Ćwiczymy w skarpetkach z antypoślizgiem, najlepiej boso. Prosimy, aby dzieci miały ubrany wygodny strój sportowy oraz butelkę wody do picia.

TERMIN W SIERPNIU: każdy czwartek (z wyjątkiem 27.08.), godz. 17:30-18:30

KOSZT: 35 zł / zajęcia

***

PILATES dla dorosłych (50 min)


Przyjemny trening, podczas którego wzmocnione zostaną mięśnie brzucha i przykręgosłupowe, co skutkuje smukłą sylwetką, dobrą formą oraz płaskim brzuchem i wyprostowaną postawą bez bólu pleców!

Podczas treningu uczestnicy pracować będą z różnorodnym sprzętem: hantlami, piłkami, taśmami i kijkami. Trening dostosowany jest do potrzeb i możliwości uczestników.


TERMIN W SIERPNIU: każdy wtorek i czwartek (z wyjątkiem 25 i 27.08.), godz. 19:00

KOSZT: 20 zł / zajęcia

***

ASHTANGA JOGA (90 min)


Ashtanga Vinyasa Joga jest dynamiczną formą Hatha Jogi. Ahstanga (astau - znaczy osiem), czyli osiem członów jogi (yama, nyama, pranayama, asana, pratyahara, dharana, dhyana, samadhi). Vinyasa - sekwencyjny ruch zsynchronizowany z oddechem, w efekcie którego uzyskujemy płynność przejść pomiędzy asanami. Praktyka wykonywana jest w rytmie energetyzującego oddechu ujjayi. Ashtanga jest wszechstronną praktyką która oczyszcza i uzdrawia ciało, rozwija siłę i elastyczność, uczy dystansu i koncentracji​, a także pomaga w walce ze stresem.


TERMIN W SIERPNIU: każda środa (z wyjątkiem 5.08.), godz. 18:00-19:30

KOSZT: 30 zł / zajęcia

***

TANIEC TOWARZYSKI (60 min)


Serdecznie zapraszamy wszystkie pary na wakacyjne zajęcia z tańca towarzyskiego. Jest to wstęp dla wszystkich chcących wziąć udział w naszym kursie od września, a także dla tych, którzy po przerwie chcą sobie przypomnieć, przećwiczyć i utrwalić poznane wcześniej kroki.


Na zajęciach uczestnicy poznają technikę oraz podstawowe kroki takich tańców jak: samba, cha-cha, rumba, jive, walc angielski, walc wiedeński, quickstep oraz tańca użytkowego (DiscoFox). Istotnym elementem jest nauka prawidłowego ustawienia w parze, współpracy oraz prowadzenia.​


TERMIN W SIERPNIU: każdy wtorek, godz. 19:15-20:15

KOSZT: 45 zł / zajęcia (cena dla pary)

Zapisy i informacje

od 27.07.2020

71 789 33 20, wewn. 1​

Pon-pt, godz. 10:00-16:00.

Płatność: PKO Bank Polski 70 1020 5226 0000 6302 0417 1708

​(W tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko uczestnika, oraz zajęcia w których uczestniczy)

Zniżki NASZWROCŁAW -20% - należy uiścić opłatę z odliczoną zniżką, a w tytule przelewu dopisać aktywny numer karty.

DEKLARACJA

Prosimy o wydrukowanie deklaracji, uzupełnienie, oraz dostarczenie nie później niż na pierwsze zajęcia

Ostatnie posty
Archiwum