Wydarzenia we wrześniu w Formatach


Po kilki miesiącach rozłąki wróciliśmy do Was stacjonarnie! Działaliśmy prężnie, aby przygotować dla Was ciekawą ofertę różnorodnych zajęć, a także przygotować się pod względem bezpieczeństwa wynikającego z obecnej sytuacji pandemicznej w Polsce i na świecie. Jesteśmy gotowi - w tym tygodniu ruszyły nasze zajęcia Form Stałych, wciąż mamy wolne miejsca i czekamy na Was! ZAPISY I INFORMACJE: 71 789 33 20, wewn. 1 UWAGA!

Ze względów bezpieczeństwa, zapisy przyjmujemy WYŁĄCZNIE drogą telefoniczną. Przed zapisami prosimy o zapoznanie się z nowym Regulaminem Pracowni Form Stałych WKF oraz Zasadami związanymi z bezpieczeństwem.Poranek Familijny | Teatr ruchu Ocelot "Tarzan"​

Zapraszamy na pierwszy Poranek Familijny w sezonie artystycznym 2020/2021 już 19.09.2020 we Wrocławskim Klubie Formaty!

UWAGA: W związku z obecną sytuacją epidemiczną, maksymalna ilość uczestników wydarzenia: 104 osoby (bez względu na wiek).

Sugerowany wiek uczestników: 5+

BILETY W CENIE 15 ZŁ / OS. DO NABYCIA ONLINE: https://goingapp.pl/.../poranek-familijny.../wrzesien-2020?

"Tarzan" - akrobatyczny spektakl familijny. Niezwykła opowieść o miłości, odpowiedzialności i szacunku do natury., podczas której Tarzan i Jane zabiorą nas w zaskakującą podróż do beztroskiej krainy małp.

Więcej: Poranek Familijny | Ocelot "Tarzan"Wernisaż z muzyką | Damian Semczyszyn / Basia Piotrowska & Dominik Mąkosa​

Zapraszamy na pierwszy "Wernisaż z muzyką" w sezonie artystycznym 2020/2021 we Wrocławskim Klubie Formaty, który odbędzie się 19.09.2020 o godzinie 18:00.

UWAGA: W związku z obecną sytuacją epidemiczną, na wydarzenie obowiązują zapisy. Wydarzenie bezpłatne na podstawie wejściówek. Aby otrzymać wejściówkę, wyślij na adres m.bober@wkformaty.pl imię i nazwisko oraz ilość wejściówek. Wydarzenie dla osób pełnoletnich. Maksymalna ilość uczestników wydarzenia: 42 osoby.

Więcej: Wernisaż z muzyką | Damian Semczyszyn / Basia Piotrowska & Dominik MąkosaZapraszamy!


Ostatnie posty
Archiwum